fbpx

Acil Tercümelerle Hızı Yakalayın

Farklı diller arasında köprü görevini üstlenen tercüme sektöründe zaman oldukça önemlidir. Beklediğiniz evraklar veya yazışmalar saat farklılıklarından dolayı günün herhangi bir saatinde sizlere ulaşmış olabilir.

Bu yüzden tercüme sektöründe çalışma saatlerinin esnek olması beklenmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak acil isteklerin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden 7/24 çalışabilecek şekilde organize oluyoruz.

En kısa sürede cevap vermeniz gereken maillere ya da teslim tarihi dolmakta olan evrakların tercüme işlemlerinde acil tercüme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Acil Tercümelerde Hız

7/24 Açığız

Acil tercüme ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için 7/24 çalışabilecek şekilde organize olduk. Bize istediğiniz zaman dünyanın neresinde olursanız olun acil tercüme talebinde bulunabilir ve devam eden projelerini hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Yüksek Kalite

Acil tercümelerde kaliteden ödün vermiyoruz. En kısa sürede projelerinize uygun bir ekip oluşturarak çalışmaya başlıyoruz. Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile en doğru sonuçlara ulaşmak için deneyimlerimizden faydalanıyoruz.

Hızlı Teslim

Teslimatı siz belirleyin biz gönderelim. Türkiye içinde tüm teslimat işlemlerinde kargo ücretleri bizden. İsteseniz mail yoluyla ya da fax şeklinde projelerinizi teslim ediyoruz. Hatta elden teslim almak isterseniz ofisimize de uğrayabilirsiniz.

Acil Tercüme Hizmetlerinde Hangi İşlemler İçin Yararlanabilirim?

Tüm resmi belgelerden sözleşmelere anlaşma metinlerine ya da mali tablolar için kısacası ihtiyacınız olan tüm çeviri işlemlerinde acil tercüme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Deşifre, redaksiyon, yerelleştirme de dahil olmak üzere acil tercüme ihtiyaçlarınızda en uygun fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hedef Tercüme Bürosu en hızlı sonuçlara doğru bir şekilde ulaşmak için geniş tercüman kadrosundan faydalanmaktadır.

 • Teknik
 • Tıbbi
 • Hukuki
 • Noter yeminli
 • Akademik
 • Yerelleştirme hizmetleri
 • Ve tüm tercüme ihtiyaçlarınızda hızlı tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Acil Tercüme Edilecek Belgenizi Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Türkçe – İngilizce Acil Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Acil Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Hızlı Sonuç

Acil tercümelerde Hedef Tercüme olarak en hızlı sonuçları ulaştırdığımızdan emin olabilirsiniz. Geniş tercüman kadromuz ve gelişmiş koordinasyon sistemimizle en kısa sürede teslim gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Uygun Fiyat

Acil tercümelerde en rekabetçi fiyatlarla karşınızdayız. İster akademik ister tıbbi tüm konularda ve dillerde en uygun fiyatları sunarak fark yaratıyoruz. Dakikalar içinde teklif alarak uygun fiyatlarımızla tanışabilirsiniz.

Tüm Dosya Formatları

Projenizi hangi formatla göndeririseniz gönderin üzeirnde çalışabiliyoruz. İsterseniz bir fotoğraf ya da ses kaydı üzerinden bile çalışmalara başlayabiliriz. Hedef Tercüme olarak istediğiniz dosya formatında teslim gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Yorumlarına Göz Atın

Acil Tercüme Hizmeti Alırken Kaliteden Ödün Vermeyin

Bize ulaştırdığınız her projenin sizin için öneminin farkındayız. Bu yüzden acil tercümelerde de deneyimli editörlerimiz ile kalite kontrol aşamaları uyguluyoruz.

Yüksek doğruluk oranlı sonuçlara en hızlı şekilde ulaşabilmek için teknik, tıbbi, akademik, hukuki, edebi gibi alanlarda uzman olan tercümanlar ile ekip oluşturuyoruz.

Günün her saati bize ulaşıp üstün kaliteli acil tercüme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gecenin sabah 02:00’sinde göndermiş olduğum sağlık raporunun çevirisinde göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı tekrar teşekkürlerimi sunarım…
Gizem D, İstanbul
Back to Top