Adıyaman Tercüme.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Adıyaman, zengin petrol rezervine sahip illerimizden biridir. Her geçen gün petrol miktarının arttırılması için çalışmaların yapıldığı kentte bulunan petrol şirketleri için teknolojik gelişmelerin ve uluslararası standartların yakından izlenmesi büyük önem taşımaktadır.

65 ülke ile sürdürdüğü işbirliği ile dikkat çeken Hedef Tercüme Bürosu’nun her dilde sunduğu tercüme konusundaki uzmanlığı müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Bütün dünya dillerinin yanısıra, her teknikte tercüme deneyimine sahip tercümanların full time çalıştıkları Hedef Tercüme, uluslararası ilişkileri gerekli kılan tüm faaliyet alanlarında üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermektedir.

Hedef Tercüme mesafeleri yok ederek Adıyaman’ın merkezi, Besni, Çelikhan, Gerger, Sincik, Tut, Kâhta, Gölbaşı ve Samsat ilçelerinde bulunan tüm işletmelerin tercüme ihtiyaçlarında yanlarında olmaktan gurur duymaktadır.

10 Yılı Aşkın Deneyimi İle Hedef Tercüme Adıyaman’da Sizlerle!

Adıyaman’ın en önemli sembollerinden biri olan Nemrut Dağı, 1987 yılında UNESCO tarafından Dünya mirası alanı olarak ilan edilmiştir. Dünya’nın sekizinci harikası olarak da anılan Nemrut Dağı, yıl boyunca binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bölgenin dünya mirası ilan edilmesi, turist ziyaretlerinin de artmasına ve dolayısıyla tercüme faaliyetlerinin de önem kazanmasına neden olmuştur.

Turistik ve yerel işletmelerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm tercüme hizmetlerinde Hedef Tercüme 2005 yılından bu yana deneyimli kadrosu sayesinde verdiği profesyonel hizmeti ile 7/24 hizmetinizdedir.

Tüm faaliyetlerinde müşteri bilgilerinin gizlilik ve güvenliğini garanti eden Hedef Tercüme, internetin sağladığı kolaylıklardan sonuna kadar yararlanmakta ve müşterilerinin hızlı erişimi için web sitesinde bulunan online destek sistemi uygulamasıyla birlikte e-posta, Whatsapp gibi uygulamalar kullanılarak gönderilen tercüme isteklerine de dakikalar içinde fiyatlandırma yaparak anında yanıt vermekte, acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Hızlı çeviri teslimi imkânı da bulunan Hedef Tercüme, tercümesi yapılan belgelerin Adıyaman ve ilçelerine ulaştırılmasında ücretsiz kargo hizmeti de sağlamaktadır.

İletişim

Adıyaman

Adıyaman

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top