Ağrı Tercüme.

Adını sınırları içinde bulunan Ağrı Dağı’ndan alan Ağrı ilimiz, Doğu Anadolu Bölgesi’nde dağcılık sporunun adresi haline gelmektedir. Doğubeyazıt ilçesinde bulunan İshakpaşa Sarayı ile de turizmcilerin gözdesi olan Ağrı’da turizm sektörü her geçen gün gelişmektedir. Kente turist ziyaretlerinin artışı ile birlikte tercüme ihtiyaçları da gündeme gelmektedir. Hedef Tercüme Bürosu, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak Ağrı ilimizde tercüme hizmetlerini sorun olmaktan çıkarmaktadır. Ağrı ve çevre ilçeleri olan Patnos, Doğubeyazıt, Diyadin, Hamur, Eleşkirt, Tutak ve Taşlıçay’da faaliyet gösteren tüm işletmelere internet hızıyla ulaşılabilecek bir mesafede bulunan Hedef Tercüme, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademik personeli ve öğrencilerinin ihtiyaç duyabilecekleri akademik tercüme ihtiyaçlarını da üstün tercüme kalitesiyle gerçekleştirmeyi amaçlayan Hedef Tercüme haftanın 7 günü 24 saat erişim kolaylığı da sağlamaktadır.

Ağrı’da Müşteri Garantili Tercüme Hizmeti

Tiftik başlık, eldiven ve atkıları ile meşhur olan Ağrı ili, geometrik desenlerle süslenen halı, kilim ve heybelerinin de dünyaya açılması için fırsat kollamaktadır. Bu eşsiz güzellikteki el sanatı ürünlerinin dünyaya tanıtılması ve ihracat fırsatı yaratılmasında da önem kazanan tercüme hizmetlerinde 65 ülke ile işbirliği içerisinde çalışan Hedef Tercüme ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Üstün tercüme kalitesiyle hizmet veren şirket,  hızlı çeviri tesliminin yanı sıra dakikalar içinde fiyatlandırma yaparak çözüm ortağı haline geldiği tüm işletmelerin çalışmalarına hız ve artı değerler katmaktadır. Hedef Tercüme tarafından Türkiye’nin her bölgesine olduğu gibi Ağrı ve ilçelerine de tercüme edilen belgeler ihtiyaç halinde ücretsiz kargo ile gönderilerek mesafeler artık sorun olmamaktadır.

Ağrı’da Teknik Tercüme Önem Kazanıyor

Çeşitli kaynaklarda belirtildiğine göre hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiği Diyadin hidroelektrik santrali ile Patnos ve Şekerovası barajlarının tamamlanmasıyla Ağrı’nın ekonomisinin daha da canlılık kazanması beklenmektedir. Büyük teknik hazırlıklar gerektiren hidroelektrik santrali ve baraj inşaatlarının inşa sürecinde yurt dışından kaynak taramasına ve imalata ilişkin standartların tercümesine ihtiyaç duyulacaktır. Bilgi gizliliği ve güvenliğinin de ön plana çıkacağı bu tercüme ihtiyaçlarında gizlilik ve güvenlik garantisini firma politikası olarak benimseyen Hedef Tercüme Bürosu, full time çalışan tercümanları ile teknik tercüme ihtiyaçlarında da yardımcı olmaktadır. Acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmesiyle rakipleri arasından sıyrılan Hedef Tercüme, her sektörden kuruluşun en güvenilir çözüm ortağı olarak faaliyetlerini her geçen gün artan bir hizmet kalitesiyle sürdürmektedir.

İletişim

Ağrı

Ağrı

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top