Akademik Tercüme Hizmeti Kısa Süre İçin Sadece 9 TL Akademik Tercüme Hizmeti Kısa Süre İçin Sadece 9 TL

Akademik Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

akademik tercümeTercüme bürolarından çevirisi en çok talep edilen türlerden biri, akademik tercümedir. Bu çeviri çeşidi, hem büyük önem arz eder hem de oldukça fazla dikkat gerektirir. Peki, akademik tercümenin üniversitelerle olan ilişkisi nasıl açıklanabilir?

Türkiye, artık hemen her ilinde üniversite bulunduran ve bu üniversitelerin sayısını günden güne arttıran bir ülkedir. Hepimizin bildiği üzere, üniversitelerin son sınıfındaki öğrenciler, mezun olabilmek için tez hazırlar. Bu tezi yazmak, İletişim ya da Hukuk fark etmeksizin tüm fakültelerde bir zorunluluktur. Üniversiteler, öğrencilerden bazen tezlerini yabancı dilde hazırlamalarını talep edebilir. Bunun yanı sıra, öğrenciler yine tez yazarken yabancı kaynaklardan bilgi edinmeye ihtiyaç duyabilir. İşte tam bu noktada, tercüme büroları devreye girer. Tercüme alanında faaliyet gösteren bürolar, öğrencilere tezlerini hazırlamaları konusunda yardım eder. Öyle ki tercüme bürolarına her yıl yüzlerce tez tercümesi talebi gelmektedir. Bu, bir lisans ve yüksek lisans tezi olabileceği gibi bir doktora tezi de olabilir.

Akademik tercüme, tez çevirileri haricinde başka alanlara da hizmet sunar. Örneğin; akademik kariyerine devam eden kişiler yazmış oldukları metinlerin farklı dillere çevrilmesini ve böylelikle daha metinlerin sayıca daha çok insana ulaşmasını isteyebilirler.

Akademik çeviri, her anlamıyla dikkat ve özen gösteren bir alandır. Bu nedenle, hizmet almak isteyen kişilerin kesinlikle profesyonellerle çalışmaları gerekir. Tercümanların da çevirilerini yaparken belli başlı noktaları göz önünde bulundurması şarttır. Akademik tercüme alanında çalışan bir çevirmenin, bu alanda bilgi birikimine sahip olması gerekir. Aynı zamanda, akademik metinler içlerinde oldukça fazla bilimsel terim barındırır; alanında uzman bir tercüman, bu kelimelerin çevirisini okuyucunun anlayabileceği, yalın bir şekilde yapmasını bilir.

Yazımızda sizlere akademik tercüme ve üniversitelerin bağlantısından bahsettik. Tez çevirisi yaptırmak isteyen tüm öğrencilere tavsiyemiz, akademik hayatlarının sekteye uğramadan devam edebilmesi için çevirilerini mutlaka profesyonel tercüme bürolarına yaptırmalarıdır.

Akademik Çeviri Uzmanlık İster!

ingilizce çeviri bürosu

Tercüme firmalarından ve bürolarından, özellikle üniversitelerin mezuniyet dönemlerine yakın en çok talep edilen hizmetlerden biri akademik tercümedir. Akademik tercüme, bir mezuniyet tezi hazırlayan üniversite öğrencisi tarafından istenildiği gibi, akademik kariyerine devam eden bir öğretim görevlisi tarafından da istenilebilmektedir. Bu tercüme türü, alanında profesyonellik ve deneyim gerektirir. Tercümanın, dikkat etmesi gereken birçok nokta vardır. Bu yazı dizinimizde sizler için akademik çeviri yapan bir tercümanın nelere dikkat etmesi gerektiğinden bahsedeceğiz.

Elbette ki, tüm tercüme türleri büyük dikkat ve özveri ister. Tıbbi, hukuki ya da edebi… Tercüman hangi alanda çeviri yaparsa yapsın, çalışmalarına hassasiyetle yaklaşmalıdır. Ancak, bilinmesi gereken bir şey daha vardır ki, akademik tercümenin yapılabilmesi için sadece dikkatin yeterli olmadığıdır; bu tür, alanında kayda değer bir bilgi birikimi ister.

Akademik Tercüme Fiyatları

Türkçe – İngilizce Akademik Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Akademik Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

İngilizce tercüme

Akademik tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en yüksek fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin İngilizce metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Akademik tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Akademik tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli akademik tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı İngilizce çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

İngilizce – Türkçe Akademik  9 TL

Türkçe – İngilizce  Akademik 9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde akademik tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7 / 24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan akademik tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Akademik Tercüme Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & İngilizce Akademik Tercüme 99%
  İngilizce & Türkçe akademik Tercüme 97%
  İngilizce Akademik Tercüme 90%
  İngilizce Yazılı Akademik Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%
  Back to Top