Akreditif Tercümesi.

Akreditifler mesaj şeklinde bankalar tarafından ihracatçı firmalara iletilir ve bu firmalarda bu çeviriler için bir uzmana ihtiyaç duymaktadır. Daha çok ihracat akreditiflerinde ihtiyaç duyulan Akreditif Tercümesi artık Hedef Tercüme tarafından yapılmaktadır. Bu çeviri hizmeti tamamen uzmanlık gerektirdiği için firmamızda yer alan Full time çalışan tercümanlar sayesinde hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Akreditif Tercümesi için sadece İngilizce bilgisi yeterli değildir ve bununla birlikte ilgili metinlerin yorumlanabilmesi adına gereken teknik bilgilere de sahip olunması gerekiyor. Ayrı bir uzmanlık alanı gerektiren bu tercüme işlemleri için firmamız sizlere en uygun fiyatlarını sunmasının yanında gizlilik ve güvenlik garantisi de sunmaktadır. Ayrıca bu tercüme ihtiyacının dışında acil tercüme ihtiyaçlarınızı da çok hızlı ve kaliteli çözümler sunulmaktadır. Son teknolojiden yararlanarak üstün tercüme kalitesi sunmaya devam eden Hedef Tercüme, yılların verdiği özgüven ve tecrübe ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Bütün dünya dillerinde ve tekniklerde tercüme hizmetleri sunan firmamız, Akreditif tercüme hizmetlerinde de dakikalar içerisinde fiyatlandırma metodunu kullanarak müşteri memnuniyetinizi sağlamayı amaçlamaktadır. Alacağınız hizmetleri sizlere sunarken ücretsiz kargo hizmeti de sunan Hedef Tercüme, 65 ülke ile işbirliği içerisindedir ve bu sayede gelişerek tercüme işlemlerine devam etmektedir. Bizleri tercih ederek alanında uzman çalışanlarımızdan tüm çeviri işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve uygun fiyat garantisiyle bankaların gönderdiği akreditif mesajların çeviri işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

İletişim

akreditif

akreditif

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top