fbpx

Profesyonel Almanca Tercüme Hizmetleri

Branderburg Gate Berlin
Almanca Cermen dilleri koluna bağlı bir dildir. Almanya, Avusturya, İsviçre, Lihtenştayn, Belçika ve Lüksemburg’da resmi dildir.

Dünya üzerinde yaklaşık 110 milyondan fazla insan Almanca konuşmaktadır. Aynı zamanda Avrupa Birliği’nin en çok konuşulan resmi dilidir.

Almanca tercüme hizmetlerimiz yazılı ve sözlü olmak üzere tüm alanları kapsar. Özellikle göçmenlik işlemleri için Almanca tercümeler oldukça önemlidir. Çünkü Almanya, Amerika Birleşik Devletleri’nin ardından en çok göç alan ikinci ülkedir.

Almanca tercümelerde ana dili Almanca olan tercümanlar ile çalışıyoruz. Bu sayede en kaliteli sonuçları müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

7/24 Açığız

Almanya’da veya Dünya’nın neresinde olursanız olun istediğiniz zaman bizden teklif alabilirsiniz.

Ücretsiz Teslim

Kargo, hızlı kargo, mail, fax, kurye istediğiniz şekilde ücretsiz teslim gerçekleştiriyoruz.

Alman Tercümanlar

Ana dili Almanca olan tercümanlar ile en kaliteli çevirileri sunuyoruz.

Tüm Formatlar

Fotoğraf veya ses kayıtları da dahil olmak üzere tüm dosya formatlarında çalışabiliyoruz.

Noter Onaylı Almanca Tercümeler İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Resmi evraklar için noter onaylı tercüme hizmetleri sunuyoruz. Almanca’dan istediğiniz dile gerçekleştirmekte olduğumuz profesyonel tercümelerde apostil tasdiki gibi işlemlerde gerçekleştirmekteyiz.

Belgelerinizi hangi ülkelerde kullanacağınızı bize söylemeniz yeterlidir. Ülke onay prosedürlerine göre tasdik işlemleri başlatıyoruz.

Almanca Sözlü Tercüme Hizmetleri

Ardıl ve ya simultane hangi türde sözlü tercüme desteğine ihtiyacınız varsa bize bildirmeniz yeterli. Kısa süre içerisinde gerçekleşecek olan organizasyonlardaki yerimizi alıyoruz. Simultane ve ardıl tercümelerde tercümanlar kada kaliteli ekipmanlar da önemlidir.

Hedef Tercüme en kaliteli ekipmanlar ve yedek ekipmanlar ile düzenlenecek organizasyonlara katılım sağlayarak teknik aksaklıklar yaşanmasının önüne geçer.

Web Sitenizi Almanca’ya Çevirmek İster misiniz?

Artık istediğiniz ülkede pazarlama faaliyetleri içine girebilirisiniz. Örneğin kurumsal web sitelerinizi ya da e-ticaret sitenizi Almanca’ya tercüme ettirerek 100 milyondan fazla insana hitap etme şansınız var.

Almanca website tercümelerinde SEO uyumu ile hareket ediyoruz. Resim alt metinlerinden, meta açıklamalarına kadar tüm içeriklerin uyumlu bir şekilde çevirisi gerçekleşiyor. Aynı zamanda anahtar kelimenin kullanım sıklığı ve anahtar kelime uyumu da yapılan çalışmalardan biridir.

Websitelerin yanı sıra telefon uygulamaları, yazılımlar ve oyunlar üzerinden de tercüme hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Web Sitesilerinde Yerelleştirme

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Almanca Yerelleştirme Hizmetleri

Almanca öğrenilmesi zorlu diller arasında yer almaktadır. Hint-Avrupa dil ailesine mensup Almanca geniş bir coğrafyada tahmini olarak 120 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre ve bir çok Avrupa bölgesinde konuşulan Almanca öğrenilmesi İngilizce ve diğer dillere göre zorlu süreçler içerebilmektedir.

Almanca geniş bir Avrupa coğrafyasında konuşulmasından dolayı farklı lehçelere ve standartlara sahiptir. Almanyanın kendi içerisinde dahil farklı aksanları bulunan Almancanın genel olarak Almanya, Avusturya ve İsviçre Almancası standartları yer almaktadır. Ayrıca Amerikada yer alan Almanca konuşan kişilerin de ayrı aksanları bulunmaktadır. Genel olarak Amerika, Kanada ve yakın bölgelerde konuşulan Almancaya Pennsylvanisch-Deitsch, Pensilvanya Almancası adı verilmektedir.

Net olarak kendinizi anlatabilmek ve etkili bir iletişim kanalı yakalayabilmek için Almancayı kullanacağınız bölgeye göre yerelleştirme hizmeti almalısınız. Hedef Tercüme Bürosu ve Dil Hizmetleri olarak sahip olduğumuz tecrübe ile uluslararası standartlarda Almanca yerelleştirme hizmetleri vermekteyiz.

Sektörlere Göre Bakış Açısı

Almanya Dünyanın en gelişmiş ekonomilerinden birine sahiptir. Özellike ilaç sanayisi ve otomotiv sanayisinde Avrupa Birliği ülkeleri arasında en gelişmiş olanıdır.

Bu sektörler ışığında bir ihracat devi haline gelen Almanya’da İngilizce Almanca, Almanca İngilizce, Türkçe Almanca, Almanca Türkçe gibi yüzlerce kombinasyonda profesyonel tercümeler gerçekleştirdik.

Belirli sektörlerde çalışmış terminolojiye hakim ekipler ile projelerinizin yüksek kaliteli bir şekilde tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Enerji Sektörü Sektör Uzmanlığı
Back to Top