fbpx

Amasya Tercüme.

Karadeniz Bölgesinin Orta Karadeniz Bölümünde yer alan Amasya, Anadolu’nun en eski yerleşim alanlarından biri olarak bilinmektedir. Hititlerden başlayarak tarihi boyunca pek çok uygarlığın merkezi olan Amasya tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Coğrafya ilminin kurucusu olarak bilinen Strabon’un da doğum yeri olan Amasya’nın zengin tarihinin izlerini her adımda görmek mümkündür. Strabon’dan günümüze ulaşan kaynaklara göre Amasya şehri ismini bir Amazon kraliçesi olan Amasis’den almıştır. Abideler bakımından da Türkiye’nin en zengin illerinden biri olan Amasya’nın tanıtımında tercüme hizmetlerinin önemi artmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu, tüm dünya ülkelerinden ziyaretçilerin ilgisini çekecek çok sayıda tarihi değer barındıran Amasya’nın güzelliklerinin tanıtımında da bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tam zamanlı çalışan uzman tercüman kadrosu ile hizmete hazırdır.

Zengin Tarihi ile Amasya’da Deneyimli Çalışmalar Sürdüren Hedef Tercüme

Hititlilerden itibaren pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan Amasya, Cumhuriyet tarihinde de özel bir anlama sahiptir. Kurtuluş Savaşı döneminde kurtuluş mücadelesinin planları Amasya’da hazırlanmış, Erzurum ve Sivas Kongrelerinin toplanma kararı da yine Amasya’da verilmiştir.

Tarihi değerlerinin yanı sıra bölgede eğitim merkezi haline gelen Amasya Üniversitesi etkinlikleri ile de anılan Amasya’da düzenlenen akademik ve sosyal organizasyonlarda da tercüme gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Öğrenci ve akademisyenlerin çalışmalarında ve akademik faaliyetlerde çözüm ortağı olmaktan gurur duyan Hedef Tercüme, 65 ülke ile olan işbirliğinin avantajlarını eğitim etkinlikleri için seferber etmekte, hızlı çeviri teslimi ve ücretsiz kargo ile çalışmalarının teslimi gibi desteklerle mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Amasya ve İlçelerinde Tercüme

Amasya başta olmak üzere ilçeleri olan Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova ve Taşova’da yer alan büyük küçük tüm işletmelerin, üniversite ve belediye kurumlarının tercüme ihtiyaçlarına gizlilik ve güvenlik garantisi ile yanıt veren Hedef Tercüme Bürosu, teknolojinin son olanaklarından yararlanarak mesafeleri yok etmektedir. Web sitesinde bulunan online destek sistemi, e-posta ya da mobil telefonlarda bulunan Whatsapp uygulamalarından herhangi biri kullanılarak iletilen acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreten Hedef Tercüme, dakikalar içerisinde fiyatlandırma yaparak her konuda hızlı bir hizmet vermektedir. Gün geçtikçe hizmet kalitesini arttırma gayretinde olan firmanın müşteri memnuniyeti odaklı ve sürekli gelişim hedefli çalışma sistemi rakipleri arasından sıyrılarak Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde tercih nedeni olmasının önünü açmaktadır.

İletişim

Amasya

Amasya

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top