Amasya Tercüme

Karadeniz Bölgesinin Orta Karadeniz Bölümünde yer alan Amasya, Anadolu’nun en eski yerleşim alanlarından biri olarak bilinmektedir. Hititlerden başlayarak tarihi boyunca pek çok uygarlığın merkezi olan Amasya tarihi ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Coğrafya ilminin kurucusu olarak bilinen Strabon’un da doğum yeri olan Amasya’nın zengin tarihinin izlerini her adımda görmek mümkündür. Strabon’dan günümüze ulaşan kaynaklara göre Amasya şehri ismini bir Amazon kraliçesi olan Amasis’den almıştır. Abideler bakımından da Türkiye’nin en zengin illerinden biri olan Amasya’nın tanıtımında tercüme hizmetlerinin önemi artmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu, tüm dünya ülkelerinden ziyaretçilerin ilgisini çekecek çok sayıda tarihi değer barındıran Amasya’nın güzelliklerinin tanıtımında da bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tam zamanlı çalışan uzman tercüman kadrosu ile hizmete hazırdır.

Zengin Tarihi ile Amasya’da Deneyimli Çalışmalar Sürdüren Hedef Tercüme

Hititlilerden itibaren pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan Amasya, Cumhuriyet tarihinde de özel bir anlama sahiptir. Kurtuluş Savaşı döneminde kurtuluş mücadelesinin planları Amasya’da hazırlanmış, Erzurum ve Sivas Kongrelerinin toplanma kararı da yine Amasya’da verilmiştir.

Tarihi değerlerinin yanı sıra bölgede eğitim merkezi haline gelen Amasya Üniversitesi etkinlikleri ile de anılan Amasya’da düzenlenen akademik ve sosyal organizasyonlarda da tercüme gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Öğrenci ve akademisyenlerin çalışmalarında ve akademik faaliyetlerde çözüm ortağı olmaktan gurur duyan Hedef Tercüme, 65 ülke ile olan işbirliğinin avantajlarını eğitim etkinlikleri için seferber etmekte, hızlı çeviri teslimi ve ücretsiz kargo ile çalışmalarının teslimi gibi desteklerle mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Amasya ve İlçelerinde Tercüme

Amasya başta olmak üzere ilçeleri olan Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova ve Taşova’da yer alan büyük küçük tüm işletmelerin, üniversite ve belediye kurumlarının tercüme ihtiyaçlarına gizlilik ve güvenlik garantisi ile yanıt veren Hedef Tercüme Bürosu, teknolojinin son olanaklarından yararlanarak mesafeleri yok etmektedir. Web sitesinde bulunan online destek sistemi, e-posta ya da mobil telefonlarda bulunan Whatsapp uygulamalarından herhangi biri kullanılarak iletilen acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreten Hedef Tercüme, dakikalar içerisinde fiyatlandırma yaparak her konuda hızlı bir hizmet vermektedir. Gün geçtikçe hizmet kalitesini arttırma gayretinde olan firmanın müşteri memnuniyeti odaklı ve sürekli gelişim hedefli çalışma sistemi rakipleri arasından sıyrılarak Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde tercih nedeni olmasının önünü açmaktadır.

İletişim

Amasya

Amasya

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
  İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
  İngilizce Sözlü Tercüme 90%
  İngilizce Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%
  Back to Top