Analiz Tercümesi

Gelişen piyasa koşulları, firmaların devamlılıklarını sağlayabilmeleri için sürekli dinamik olmalarını gerektirmektedir. Değişen müşteri beklentilerinin tahmini, ekonomik gelişmelerin öngörülebilmesi, faaliyet gösterilen sektördeki rakiplerin durumları gibi konular uzman kişilerce analiz edilerek firmaların stratejilerinin belirlenmesinde kullanılan bilgiler haline getirilmektedir. Globalleşmenin gereği ise, bu analizlerin sadece yurt içinde değil, hedef pazarların bulunduğu ülkeleri de kapsamasını gerekli kılmaktadır. Pazar analizi, fizibilite raporları, tüketici anketleri gibi içeriklerde hazırlanan analizler, analiz edilen bölgede hâkim dilde hazırlandığından, tercüme ihtiyacı da gündeme gelmektedir. Firmaların geleceklerine yön vermelerinde önem taşıyan analizlerin tercümesi, teknik bilgi gerektirmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak 65 ülke ile sürdürdüğümüz işbirliğinin sonucu olarak analiz tercümesi konusunda firmalara ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız.

Analiz tercümesi, teknik terimlerin yanı sıra analizin yapıldığı bölgeye has konulara da hâkimiyet gerektirmektedir. Hedef Tercüme, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan tercümanları ile firmaların analiz tercümesi ihtiyaçlarında da üstün tercüme kalitesi sağlamaktadır. Firmaların rekabet gücünü arttırmalarında büyük önem taşıdığını iyi bildiğimiz analiz tercümelerine ilişkin talepler, büromuz tarafından dakikalar içerisinde fiyatlandırılmakta ve acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretilmektedir. E-posta adreslerimiz, web sitemizde bulunan on-line destek sistemimiz ya da Whatsapp uygulaması ile iletilecek analizler için hızlı çeviri teslimi ve ücretsiz kargo hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz gibi, firmanız açısından önem taşıyan gizlilik ve güvenlik garantisi konusunda da bize güvenebilirsiniz.

İletişim

Analiz Tercümesi

Analiz Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top