Ankara Tercüme.

Ülkemizin başkenti ve en kalabalık şehirlerinden biri olan Ankara, başkent oluşu nedeniyle tüm kamu kurum ve kuruluşlarını bu şehirde barındırmaktadır. Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve diğer bakanlıkların da Ankara’da olması, tüm resmi işlemlerin bu kentten yürütülmesi anlamına gelmektedir. Sanayi konusunda da hayli gelişmiş olan Ankara çok sayıda küçük, orta ve büyük ölçekli firmaya ev sahipliği yapmaktadır.

İthalat ve ihracat işlemlerinin yoğunluk göstermesine neden olan bu durum sadece tercüme hizmetlerini değil, noter onaylı tercüme hizmetlerini de gündeme getirmektedir. Bakanlıklarda, kamu kuruluşlarında işlem görecek ATR Dolaşım Belgesi, Menşei Şahadetnamesi başta olmak üzere gümrük işlemlerinde kullanılan çok sayıda belgenin noter onaylı çevirileri işlemlerin gerçekleştirilmesi için zorunlu olarak istenmektedir.

Hedef Tercüme Bürosu, tüm resmi belgelerin tercümesinde üstün tercüme kalitesi ile öne çıkmaktadır. Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip uzman ve tam zamanlı çalışan tercümanları ile özel sektörün olduğu kadar kamu kurum ve kuruluşlarının da tercüme ihtiyaçlarını hızlı çeviri teslimi ile karşılamaktadır. Resmi işlemlerde önem kazanan gizlilik ve güvenlik garantisi ise Hedef Tercüme’nin en özen gösterdiği prensipleri arasındadır.

Eğitimin Başkenti Ankara ve Tercüme İhtiyacı

Başkentte, Ankara, Hacettepe, Bilkent ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi başta olmak üzere dünya standartlarında eğitim veren çok sayıda üniversite bulunmaktadır. Üniversitelerde gerçekleştirilen akademik çalışmaların bütün dünyada ses getirmesi tüm ülkenin övünç kaynağı durumundadır.

Hedef Tercüme Bürosu, 65 ülke ile olan işbirliğini akademisyen ve öğrencilerin çalışmalarına destek olmak üzere kullanmaktan ve acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmekten gurur duymaktadır. Hedef Tercüme, müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla iletişim teknolojisindeki tüm yeniliklerden yararlanmaktadır.

Gerektiğinde e-posta ile gerektiğinde web sitesinde bulunan çevrimiçi destek servisi ve hatta Whatsapp uygulaması ile gönderilen belgeler, ihtiyaca göre yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmekte ve ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmektedir. 7 gün ve 24 saat kesintisiz hizmet veren Hedef Tercüme, bütün dünya dillerinde çeviri hizmetini müşterilerine sağlamaktadır.

Ankara’da Tercüme Hizmetleri

Büyükelçiliklerin Ankara’da yoğunlaşması da çeviri hizmetlerinin önem kazanmasına neden olan durumlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ticari belgelerin onaylanması ya da vize işlemleri için tercüme gereksinimi duyulduğunda, iletilen belgeler için dakikalar içinde fiyatlandırma yapılmaktadır.

Müşterilerine her konuda özel bir hizmet sunan ve sürekli gelişim ilkesiyle hizmet kalitesini her geçen gün arttırma gayretinde olan Hedef Tercüme, Ankara’da ve Çankaya, Keçiören, Mamak, Sincan, Beypazarı, Şereflikoçhisar, Kızılcahamam gibi ilçelerinde tercüme çalışmaları ile yanınızdadır.

İletişim

Ankara

Ankara

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top