Antalya Tercüme.

Ülkemizde en çok antik kente ev sahipliği yapan şehir olarak bilinen Antalya, tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır. Tarihi değerlerinin yanı sıra doğal güzellikleri sayesinde de bir turizm kenti durumunda olan Antalya her yıl binlerce turisti ağırlamaktadır. Bölgedeki tesislerin turistlere en iyi hizmeti verme gayretleri tercüme ihtiyaçlarının da ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali, Uluslararası Kum Heykel Festivali gibi dünyanın her yerinden katılımcı alan çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapan Antalya’da bulunan tesislerin tercüme ihtiyaçlarında da Hedef Tercüme hizmetleri önem kazanmaktadır. Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme imkânı sağlayan Hedef Tercüme, turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin tercüme taleplerine bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde ve üstün tercüme kalitesi ile karşılık vermektedir.

Tercüme hizmetlerinin ön plana çıktığı bu tür faaliyetlerde 65 ülke ile işbirliği sayesinde firmaların tercihi haline gelen Hedef Tercüme Bürosu, teknik tercüme hizmetlerinin yanı sıra simültane çeviri gibi konularda da firmalara yardımcı olmaktadır. Alanya, Demre, Finike, Kaş, Kemer, Manavgat gibi ilçeleri de dâhil olmak üzere tüm Antalya bölgesine full time çalışan tercümanları ile mesafeleri yok sayarak hizmet veren Hedef Tercüme, hızlı çeviri teslimi ve tercüme edilen belgelerin ücretsiz kargo ile gönderimi gibi olanaklarıyla da firmaların ilk tercihi haline gelmektedir.

Antalya Serbest Ticaret Bölgesi

1987 yılından beri faaliyet gösteren Antalya Serbest Ticaret Bölgesi ile ticari faaliyetlerin hız kazandığı Antalya’da ithalat ve ihracat işlemlerinin sıklığı nedeniyle hukuki ve teknik tercüme ihtiyaçları da gündeme gelmektedir. ATR Dolaşım Belgesi, Menşei Şahadetnamesi, Konşimento gibi ticari nitelikteki belgelerin çevirisinde dakikalar içerisinde fiyatlandırma yaparak firmalara destek veren Hedef Tercüme Bürosu, Antalya Serbest Ticaret Bölgesi’nde faaliyet gösteren ve işlem gerçekleştiren firmalara da teknolojik olanakları sınırsız kullanımı sayesinde internet hızıyla ulaşılabilecek bir mesafededir.

Ticari faaliyetlerde önem kazanan gizlilik ve güvenlik konularında büyük hassasiyet gösteren Hedef Tercüme, tüm müşteri bilgilerinin gizlilik ve güvenliği garantisi ile hizmet vermektedir.

İletişim

Antalya

Antalya

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top