Artvin Tercüme.

Karadeniz Bölgemizin Doğu Karadeniz Bölümü’nde bulunan Artvin, Türkiye’nin en kuzeydoğu köşesindedir. Milli parkları ile ünlü olan kent, görülmeye değer çok sayıda doğal güzellik barındırmaktadır. Dünya ülkelerinin ilgisini çeken Artvin’in tanıtımında ve uluslararası örgütlerle iletişim kurulmasında, farklı dillerdeki yazışmaların ve teknik dokümanların tercümesi önem kazanmaktadır. Koruma alanlarında uygulanacaklara ilişkin uluslararası standartların tercümesi gibi konularda 65 ülke ile işbirliği sayesinde deneyim kazanan Hedef Tercüme Bürosu, Artvin ve ilçelerinde de tercüme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Artvin, Bir Dünya Mirası

Dünya üzerinde dünya mirası statüsünde değerlendirilen yerlerin sayısının sınırlı olması, Artvin’in bu özelliğinin daha da önem kazanmasını sağlamaktadır. Uluslararası ilişkiler konusunda tercüme hizmeti veren Hedef Tercüme; Artvin ve Arhavi, Hopa, Şavşat, Murgul gibi ilçelerinde bulunan tüm işletmelere ve devlet kurumlarına bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan tercümanlarıyla destek olmakta ve dünya mirasımızın korunması için üzerine düşen görevi yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır.

Artvin, yeraltı zenginlikleri açısından da pek çok maden yatağını sınırları içinde barındırmaktadır. 81 maden yatağı, bölgenin ekonomisinde önemli bir yer tutmaktadır. Bakır, altın, gümüş ve çinko madenleri Artvin Merkez ve Murgul ilçelerinde yoğunlaşmaktadır. Madencilik sektöründe, uluslararası standartların takip edilmesi, madenlerden alınacak verimin arttırılmasının yanı sıra madenlerde alınacak güvenlik önlemler gibi konularda da önem taşımaktadır. Teknik tercüme konusunda uzmanlık kazanan Hedef Tercüme, maden işletmeciliği ile ilgili gerekli olan tüm kaynakların ve standartların çevirisinde yörede bulunan firmalara hizmet verecek kapasitededir.

Artvin Çoruh Üniversitesi

Artvin Çoruh Üniversitesi bünyesinde düzenlenen akademik etkinlikler, uluslar arası boyutlara ulaşabilmektedir. Akademik anlamda büyük değer taşıyan bu etkinliklerde ortaya çıkabilecek tercüme gereksinimlerinde de Hedef Tercüme Artvin’de öğrenim gören öğrenciler ile üniversitelere teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak hizmet vermektedir. Hedef Tercüme web sitesinde bulunan online destek sistemi, mobil telefonlarda kullanılan Whatsapp uygulaması ya da e-posta adresleri ile ulaşılabilecek firma, dakikalar içerisinde fiyatlandırma yapmakta ve haftanın 7 günü, 24 saat üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermektedir. Artvin ve ilçelerine tercümelerin ücretsiz kargo ile gönderimine de imkân sağlayan Hedef Tercüme, Türkiye’nin her bölgesinden gelen tercüme taleplerine memnuniyetle yanıt vermektedir.

İletişim

Artvin

Artvin

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top