fbpx

ATR Dolaşım Belgesi Tercümesi.

İlişkili olduğu eşyanın gümrük birliğinde serbest dolaşımda olduğunu gösteren belge olan ATR Dolaşım Belgesi, Türkiye’de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenmektedir. Türkiye ile Avrupa Topluluğu gümrük birliği arasında yapılan protokoller gereği, işlenmiş tarım ürünlerinin de dâhil olduğu sanayi ürünlerinde serbest dolaşıma ilişkin şartların yerine getirilmiş olması durumunda, ihracatı yapacak kuruluş veya gümrük beyannamesini imzalamaya yetkili temsilci talebi ile ATR Dolaşım Belgesi düzenlenmektedir. ATR dolaşım belgesi olmayan bir eşyaya üçüncü ülkelere uygulanan vergi oranları uygulandığından, serbest dolaşım koşullarının yerine getirilmesi halinde ATR Dolaşım Belgesi önemli bir vergi avantajı sağlamaktadır. Almanya, Avusturya, Belçika Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, İngiltere gibi Avrupa Birliği üyesi ülkelere yapılan ihracatlarla ilgili düzenlenen ATR Dolaşım Belgesi’nin ihracatın yapılacağı ülkenin diline tercüme edilmesi gerekmektedir.

Hedef Tercüme Bürosu olarak, ATR dolaşım belgelerinin tercümelerinde de bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz. İhracat işlemlerinde zaman kullanımının önem kazandığından hareketle, acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerimize hızlı çeviri teslimi yapmaktayız. Teknolojinin mümkün kıldığı tüm iletişim olanaklarını kullanan firmamıza 7/24 telefon, whatsapp, e-mail ve websitemizden anında ulaşabilir, teklif alabilirsiniz. 65 ülke ile olan işbirliğini müşterilerinin lehine kullanmakta, gizlilik ve güvenlik garantisi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Üstün tercüme kalitesinin önem kazandığı ATR Dolaşım Belgesi tercümelerinde de öncelikli olarak tercih edilen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

İletişim

ATR Dolaşım Belgesi Tercümesi

ATR Dolaşım Belgesi Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top