ATR Dolaşım Belgesi Tercümesi

İlişkili olduğu eşyanın gümrük birliğinde serbest dolaşımda olduğunu gösteren belge olan ATR Dolaşım Belgesi, Türkiye’de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenmektedir. Türkiye ile Avrupa Topluluğu gümrük birliği arasında yapılan protokoller gereği, işlenmiş tarım ürünlerinin de dâhil olduğu sanayi ürünlerinde serbest dolaşıma ilişkin şartların yerine getirilmiş olması durumunda, ihracatı yapacak kuruluş veya gümrük beyannamesini imzalamaya yetkili temsilci talebi ile ATR Dolaşım Belgesi düzenlenmektedir. ATR dolaşım belgesi olmayan bir eşyaya üçüncü ülkelere uygulanan vergi oranları uygulandığından, serbest dolaşım koşullarının yerine getirilmesi halinde ATR Dolaşım Belgesi önemli bir vergi avantajı sağlamaktadır. Almanya, Avusturya, Belçika Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, İngiltere gibi Avrupa Birliği üyesi ülkelere yapılan ihracatlarla ilgili düzenlenen ATR Dolaşım Belgesi’nin ihracatın yapılacağı ülkenin diline tercüme edilmesi gerekmektedir.

Hedef Tercüme Bürosu olarak, ATR dolaşım belgelerinin tercümelerinde de bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz. İhracat işlemlerinde zaman kullanımının önem kazandığından hareketle, acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerimize hızlı çeviri teslimi yapmaktayız. Teknolojinin mümkün kıldığı tüm iletişim olanaklarını kullanan firmamıza 7/24 telefon, whatsapp, e-mail ve websitemizden anında ulaşabilir, teklif alabilirsiniz. 65 ülke ile olan işbirliğini müşterilerinin lehine kullanmakta, gizlilik ve güvenlik garantisi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Üstün tercüme kalitesinin önem kazandığı ATR Dolaşım Belgesi tercümelerinde de öncelikli olarak tercih edilen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

İletişim

ATR Dolaşım Belgesi Tercümesi

ATR Dolaşım Belgesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top