Banka Hesap Cüzdanı Tercümesi.

Bir bankada hesabı olanlara verilen ve hesap hareketlerinin kaydedildiği küçük defterler banka hesap cüzdanı olarak adlandırılmaktadır. Kişinin bankada bulunan cari hesabında gerçekleşen tüm hareketler banka hesap cüzdanına işlenerek müşterinin de bilgilenmesi ve işlemlerini takip edebilmesi sağlanmaktadır. Yurt dışına çıkacak kişilerin ilgili ülkelerin konsolosluklarına vize başvuruları sırasında istenen başvuru belgeleri arasında banka hesap cüzdanı da bulunmaktadır.

Kişinin seyahat edeceği ülkede mali bir sorun yaşayıp yaşamayacağı gibi konuların değerlendirilmesi amacıyla istenen banka hesap cüzdanının tercümesi başvuru belgeleri ile birlikte yetkili mercilere sunulmak zorundadır. Banka hesap cüzdanı tercümesinde, finansal terimler söz konusu olup, uzmanlık gerektiren bir tercüme türüdür.

Hedef Tercüme Bürosu olarak full time çalışan tercümanlarımız tarafından üstün tercüme kalitesi ile yapılan banka hesap cüzdanı tercümesi ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.

Kişilerin mali bilgilerinin bulunduğu banka hesap cüzdanlarının tercümesi, gizlilik ve güvenlik konusunu ön plana çıkarmaktadır. Her konuda gizlilik ve güvenlik garantisini ilke edinen firmamız, banka hesap cüzdanı tercümesi konusunda da kişilerin hassasiyetlerine özen göstermektedir.

Hedef Tercüme olarak, banka hesap cüzdanlarının acil tercüme ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek hizmet vermekteyiz. Teknolojinin sunduğu tüm iletişim kanallarını kullanarak firmamız tercümanlarına hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin ulaşabilir, hızlı çeviri teslimi hizmetimizden yararlanabilir hatta tercümelerinizin ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

İletişim

Banka Hesap Cüzdanı Tercümesi

Banka Hesap Cüzdanı Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top