Bayi Sözleşmesi Tercümesi

Bayilik sözleşmesi, bayi olacak firma ile bayilik verecek firmanın çalışma şartlarının belirlenmesi ve karşılıklı anlaşılması esasına dayanan bir sözleşme türüdür. Girişimcilerin yaptıkları yatırımı ve haklarını korumalarında büyük önem kazanan bayilik sözleşmesi tarafların beklentilerini maddeler halinde yazmaları ve karşılıklı olarak imzalamaları ile geçerlilik kazanır. Gerektiğinde noter tarafından onaylanan bayilik sözleşmeleri yurt içi firmalar arasında olabileceği gibi yurt dışında bir firmaya bayilik vermek ya da bir başka ülke merkezli bir firmanın bayiliğini almak amacıyla da düzenlenebilir. Bayilik sözleşmelerinde sözleşmenin ticari bayilik amacıyla düzenlendiği açıkça belirtilmeli ve taraflara ilişkin bilgiler eksiksiz olarak yazılmalıdır. Yurtdışı ilişkilerin söz konusu olması durumunda bayilik sözleşmelerinin tercüme edilmesi ihtiyacı ortaya çıkmakta ve bu noktada Hedef Tercüme 65 ülke ile kurduğu işbirliği ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip kadrosu ile devreye girmektedir.

Bayilik sözleşmeleri, ticari ilişkileri düzenleyen sözleşmeler olduğundan tercümesi sırasında üstün tercüme kalitesinin gözetilmesi büyük önem taşımaktadır. Sözleşmede yer alan ifadelerin aslına sadık kalarak ve yanlış anlaşmaya mahal vermeyecek şekilde tercüme edilmesinde Hedef Tercüme’nin tam zamanlı çalışan tercümanlarının uzmanlığı firmalar için artı değerler sağlamaktadır. Ticari sırları da içerebilen bayilik sözleşmelerinin tercüme edilmesinde gizlilik ve güvenlik garantisi verdiğimiz gibi, bilgilerin saklanması konusunda da müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaktayız. Acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek ön plana çıkan firmamıza iletişim teknolojisinin sağladığı tüm olanaklarla; whatsapp, telefon, e-mail ve websitemizden bize anında ulaşabilir ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

İletişim

Bayi Sözleşmesi Tercümesi

Bayi Sözleşmesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top