Bekârlık Belgesi Tercümesi.

Evlilik başvurularınız sırasında yanınızda olması gereken belgelerden biri de bekârlık belgesidir. Eğer çiftlerden biri yabancı uyruklu ise ilk olarak Türkiye’de bağlı olduğu konsolosluktan bekârlık belgesinin alınması ve daha sonra bu belge ve diğer belgeler ile nikâh dairesine gidilmesi gerekmektedir. Bekârlık belgesinin de geçerli sayılabilmesi için ilgili ülkenin dilinden Türkçe’ye Bekârlık Belgesi Tercümesi yapılması gerekmektedir.

Belge ve çevirilerinizin ne kadar önemli olduğundan da bahsetmek gerekiyor. Küçük bir hatanın bile birçok soruna neden olduğunu ve bu konuda Hedef Tercüme olarak tüm tercüme işlemlerinizi oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştirdiğimizi belirtmek isteriz. Bu konuda alacağınız tüm hizmetler ayrıca büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Firmamızda yer alan tercüme hizmetleri arasında bekârlık belgelerinizin tercüme işlemleri güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hedef Tercüme’nin birçok tercüme çevirisini dakikalar içerisinde fiyatlandırdığını ve aldığınız hizmetlerin ücretsiz kargo ile sizlere ulaştırıldığını da belirtmemiz gerekiyor. Büromuzda yer alan ve Full time çalışan tercümanlar ile birlikte çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Firmamız, teknolojinin sunduğu tüm imkânlardan yararlanırken bu hizmetlerini güvenlik garantisi ile müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Oldukça kaliteli ve hızlı çeviri tesliminin yanında üstün tercüme kalitesiyle dikkat çeken Hedef Tercüme, tüm dünya teknikleri ve dillerinde tercüme yapmaya devam ediyor. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya da devam ediyoruz.

İletişim

Tercüme Hizmeti

Tercüme Hizmeti

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top