Bilecik Tercüme.

Marmara Bölgesi’nin Güneydoğusunda bulunan Bilecik seramikleri ile bilinmektedir. Özellikle Bilecik’in Söğüt ilçesinde bulunan seramik fabrikası, ülkemizin yanı sıra dünyaca tanınan seramik ürünlerine imzasını atmaktadır. İhracat ve gümrükleme işlemlerinin önem kazanmasına neden olan bu durum, Türkçeden dünya dillerine ve dünya dillerinden de Türkçeye tercüme işlerinin de gündeme gelmesini sağlamaktadır.

Dış ticaret işlemlerinde tercüme işlerinin büyük özen gerektirdiğine şüphe yok. Hedef Tercüme Bürosu, belgelerin tercümesinde üstün tercüme kalitesi gibi müşteri bilgilerinin gizlilik ve güvenliğine de özen göstermekte ve 65 ülke ile olan işbirliğinin sağladığı avantajlarla hizmet vermektedir.

Seramik ve Mermer Kenti Bilecik’de Hedef Tercüme’nin Müşteri Odaklı Hizmetleri

Bilecik Taşı olarak da anılan mermer ve Söğüt’te çıkarılan siyah benekli beyaz mermer, Türkiye’de olduğu kadar dünyada da aranan bir mermer türüdür. Çeşitli süs eşyalarının yapımı gibi pek çok alanda yararlanılan mermer çeşitleri, Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt ve Yenipazar gibi ilçelerde de çıkarılmaktadır.

Son yıllarda gelişim gösteren Bilecik sanayi tesislerinin hızlı gelişimi, yeni teknik ve teknolojilerin yakından izlenmesi ve yeni kaynakların takip edilmesini zorunlu kılmaktadır. Bu noktada tüm dillerdeki yabancı kaynakların Türkçeye çevirisinde Hedef Tercüme’nin full time çalışan deneyimli kadrosu devreye girmekte ve sanayi tesislerinin yardımına koşmaktadırlar.

İnternet sitesinde bulunan online müşteri temsilcisi desteği, e-posta ve Whatsapp gibi uygulamalarla kendisi de teknolojinin tüm olanaklarından yararlanan Hedef Tercüme, müşterilerinin acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek her yönden ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Bilecik ve İlçelerinde Her Teknik ve Dilde Hızlı Çeviri Teslimatı

İpekböceği yetiştiriciliği, Bilecik halkı için önemli faaliyetlerden biridir. Durağan bir dönemden geçen ipek böceği yetiştiriciliği son yıllarda tüm dünyada uygulanan tekniklerden de yararlanılarak hızlı bir gelişime girmiştir. Sanayi alanında olduğu gibi ipek böceği yetiştiriciliği konusunda da farklı ülkelerdeki uygulamaları incelemeye fırsat sağlayan tercüme hizmetleri Hedef Tercüme kalitesiyle Bilecikli ipek böceği yetiştiricilerinin de en önemli yardımcısı haline gelmektedir.

Faaliyet alanı her ne olursa olsun, hızlı çeviri tesliminin yanı sıra bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme hizmeti sunan Hedef Tercüme, Türkiye’nin her yerine olduğu gibi Bilecik ve ilçelerine de ücretsiz kargo gönderimi ile mesafeleri sorun olmaktan çıkarmaktadır. Hangi iletişim aracı ile olduğu fark etmeksizin gelen müşterilerinden gelen çeviri isteklerine dakikalar içerisinde fiyatlandırma yaparak yanıt vermesi de firmanın çok tercih edilme nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

İletişim

Bilecik

Bilecik

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & İngilizce Tercüme 99%
İngilizce & Türkçe Tercüme 97%
İngilizce Sözlü Tercüme 90%
İngilizce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top