Bilgi Bankası Tercümesi

Firmaların sürdürmekte oldukları faaliyet ile ilgili edindikleri bilgi ve deneyimi arşivlemeleri ve bir bilgi bankası haline getirmeleri pek çok konuyu kapsamaktadır. İş başvuruları için oluşturulan bilgi bankaları, tedarikçilerle ilgili oluşturulan bilgi bankaları gibi uygulamalar söz konusu olmakla birlikte özellikle ilaç ve tıbbi cihazların ihale, teklif, nakliye gibi süreçlerinin takip edildiği Ulusal Bilgi Bankası projesi de çok geniş kapsamlı olarak hayata geçirilmeye çalışılan bir projedir. Ulusal Bilgi Bankası, tüm tarafların kendi iç sistemleri de dâhil tedarik zincirinin her halkasında tamamen aynı bilgilerin kullanılmasını sağlayacak bir sistemdir. Ulusal Bilgi Bankası’na dâhil olmak isteyen kuruluşların tercüme ihtiyaçları gündeme gelmektedir. Profesyonel bir çalışma gerektiren bilgi bankası tercümesi konusunda da Hedef Tercüme Bürosu olarak bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tam zamanlı çalışan tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Türkiye’nin her yerine hizmet vermekte olan Hedef Tercüme, gelen taleplerin dakikalar içerisinde fiyatlandırılması, iletişim teknolojilerinden tam olarak yararlanması ve hızlı çeviri teslimi gibi ayrıcalıklı hizmetleri ile rakipleri arasından sıyrılmaktadır. Acil tercüme ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümlerle müşterilerimize destek olmakta ve yaptığımız her işte gizlilik ve güvenlik garantisi ile birlikte üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermekteyiz. Haftanın her günü 24 saat ulaşılabilir durumda olan firmamız, gerektiğinde ücretsiz kargo ile tercümelerin gönderimini de sağlayarak müşterilerinin her konuda memnuniyeti için çalışmaktadır.

İletişim

Bilgi Bankası Tercümesi

Bilgi Bankası Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top