fbpx

Bilgi Bankası Tercümesi.

Firmaların sürdürmekte oldukları faaliyet ile ilgili edindikleri bilgi ve deneyimi arşivlemeleri ve bir bilgi bankası haline getirmeleri pek çok konuyu kapsamaktadır. İş başvuruları için oluşturulan bilgi bankaları, tedarikçilerle ilgili oluşturulan bilgi bankaları gibi uygulamalar söz konusu olmakla birlikte özellikle ilaç ve tıbbi cihazların ihale, teklif, nakliye gibi süreçlerinin takip edildiği Ulusal Bilgi Bankası projesi de çok geniş kapsamlı olarak hayata geçirilmeye çalışılan bir projedir. Ulusal Bilgi Bankası, tüm tarafların kendi iç sistemleri de dâhil tedarik zincirinin her halkasında tamamen aynı bilgilerin kullanılmasını sağlayacak bir sistemdir. Ulusal Bilgi Bankası’na dâhil olmak isteyen kuruluşların tercüme ihtiyaçları gündeme gelmektedir. Profesyonel bir çalışma gerektiren bilgi bankası tercümesi konusunda da Hedef Tercüme Bürosu olarak bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tam zamanlı çalışan tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Türkiye’nin her yerine hizmet vermekte olan Hedef Tercüme, gelen taleplerin dakikalar içerisinde fiyatlandırılması, iletişim teknolojilerinden tam olarak yararlanması ve hızlı çeviri teslimi gibi ayrıcalıklı hizmetleri ile rakipleri arasından sıyrılmaktadır. Acil tercüme ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümlerle müşterilerimize destek olmakta ve yaptığımız her işte gizlilik ve güvenlik garantisi ile birlikte üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermekteyiz. Haftanın her günü 24 saat ulaşılabilir durumda olan firmamız, gerektiğinde ücretsiz kargo ile tercümelerin gönderimini de sağlayarak müşterilerinin her konuda memnuniyeti için çalışmaktadır.

İletişim

Bilgi Bankası Tercümesi

Bilgi Bankası Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top