Bitirme Tezi Tercümesi.

Üniversite hayatı boyunca edinilen bilgi ve becerilerin bir kurul önünde sunulması amacıyla hazırlanan bitirme tezi, üniversitenin son sınıfında ya da yüksek lisansın son yılında hazırlanabilmektedir. Bitirme tezi, ilgili üniversitenin şart koştuğu formata uygun olarak hazırlanmalıdır. Tezin hazırlanmasında kullanılacak dilin açık ve anlaşılır olması kadar önsöz ve özet bölümlerine, yararlanılan kaynaklara yer verilmesi gibi pek çok detaya dikkat etmeyi de gerektirmektedir.

Akademisyenlerden oluşan bir kurul önünde sunulacak olan çalışmanın başarısı akademik eğitimin sonuçları üzerinde etkili olmaktadır. Bunca emek ve özen isteyen bitirme tezlerinin farklı dillere çevirisine de ihtiyaç duyulmaktadır. Bazı kurumlar tarafından bitirme tezi çevirisinin noter onaylı olması istenmektedir. Bu durumlarda, çeviri kalitesi kadar yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesi de önem kazanmaktadır.

Tez Tercümelerinde Profesyonellerden Yardım Alın

Hedef Tercüme’nin full time çalışan yeminli tercümanları, bitirme tezi çevirilerinde uzmanlık alanlarına göre görevlendirilmektedir. Çeviri kalitesinde büyük önem taşıyan bu durum, bitirme tezinin başarısında da etkili olmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu olarak, öğrencilerin acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek yardımcı olduğumuz gibi iletişim teknolojileri konusunda da tüm olanaklardan yararlanarak her an ulaşılabilir olmaya büyük özen göstermekteyiz.

Bitirme tezinin hangi dile tercüme edileceği fark etmeksizin bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde hızlı çeviri teslimi yapmakta ve ihtiyaca göre ücretsiz kargo ile öğrencilerimizin başarılarına katkıda bulunmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

İletişim

Tez

Tez

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top