Bitlis Tercüme.

HEDEF TERCÜME BİTLİS

Tercüme bürolarına olan ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Ticaretten, eğitime, sosyal faaliyetlere kadar birçok alanda kişiler ve şirketlerin farklı dillerde tercüme ihtiyacı giderek artıyor. Hedef Tercüme Bürosu, tecrübeli kadrosu, doğru, etkin ve zamanında çalışma prensibi ile tüm Türkiye’de olduğu gibi Bitlis’te yaşayan müşterine hizmet veriyor.

Müşterilerden gelen bilgilerin, belgelerin ve kaynakların güvenliği sağlayan ve bilgilerin üçüncü kişilere paylaşılmayacağının garantisi veren Hedef Tercüme, her zaman müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Tercüme alanında müşterilerinin taleplerini etkin bir şekilde analiz eden Hedef Tercüme, ihtiyaçları doğru belirleyerek müşterine 10 yılı aşan tecrübesine yakışır kalitede ve tam zamanında tercüme hizmeti vermeyi hedefliyor.

HER TERCÜME İŞİNE AYNI ÖZEN

Hedef Tercüme, tıp ve hukuk gibi bilgi ve birikim gerektiren birçok mesleki ve teknik konularda donanımlı ve müşterilerinden gelebilecek her türlü tercüme talebine cevap verebilecek çalışan kadrosunu bünyesinde barındırıyor. Gelen tercüme talebi ister bir kitap isterse tek bir sayfa olsun her işe aynı özeni göstermek üzerine kurulu bir çalışma mantığı bulunmaktadır.

TERCÜME BÜROLARI BİTLİS İÇİN NEDEN ÖNEMLİ?

Günümüzde artık birçok dilde çeviriler yapabilen tercüme büroları Tercüme bürolarının sayısının artması ile herkesin her dilde iş yapması kolaylaşıyor. Bitlis’te tercüme alanında en tecrübeli büroların başında gelen Hedef Tercüme, farklı sektörlerde, ve teknik konularda uygun fiyatlar ile kalitesiyle her geçen büyümeye devam ediyor.

BİTLİS’TE HERKES HER DİLE HAKİM OLABİLİR

Hedef Tercüme Bürosu, deneyimli ve yetenekli kadrosuyla İngilizce, Rusça, Arapça, Çince gibi son yıllarda ticaret dünyası için çok popüler olan dillerde tercüme hizmeti sunuyor. Böylece Hizan, Tatvan, Ahlat, gibi önde gelen ilçeleriyle Bitlis halkının ticaret, eğitim ve kültürel alanlarda dünyayı anlayabilmesi için dev fırsatlar yaratıyor.

İletişim

Bitlis

Bitlis

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top