fbpx

Bonservis Tercümesi.

İşçilerin eski iş yerlerindeki bilgi, deneyim ve eğitimlerini yeni işverenlerine kanıtlamaları amacıyla düzenlenen belgelere “bonservis” adı verilmektedir. İş Kanunu hükümlerine göre; iş sözleşmesi herhangi bir nedenle sonra eren ve iş yerinden ayrılan işçiye, iş yeri tarafından bonservis düzenlenmek zorundadır. Belgede işçinin kimlik bilgilerinin yanı sıra iş yerinde çalışma süresi ve yaptığı iş de belirtilmektedir.

Bonservis tercümesi, farklı ülkelerde yerleşik şirketlere başvuru yaparken gerekebileceği gibi göçmenlik başvurusu yapılırken hazırlanacak belgeler arasında bulunması gerekmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip uzman tercümanlarımızla bonservis tercümesi konusunda da müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılaşmaktadır.

Bonservis tercümesinde, işçinin kimlik bilgilerinin yanı sıra iş yerine ilişkin bilgilerin de doğru ve eksiksiz olarak tercüme edilmesi önemlidir. Hedef Tercüme, full time çalışan tercümanlarının uzmanlığı ve 65 ülke ile olan işbirliği ile bonservis tercümesinde de üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermektedir.

Dünyanın her yerinden web sitemizde bulunan çevrimiçi müşteri temsilcisi, e-posta hesaplarımız ya da Whatsapp uygulamasıyla gönderilecek bonservis belgeleri için, dakikalar içinde fiyatlandırma yapılmakta ve ihtiyaca göre hızlı çeviri teslimi ya da ücretsiz kargo imkânıyla müşterilerimize ulaştırılmaktadır.  Büromuz tarafından acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerimizin her konuda çözüm ortağı olmayı başarmaktayız. Haftanın 7 günü, 24 saat ulaşılabilir durumda olan Hedef Tercümeden bonservis tercümesi konusunda destek alabilirsiniz.

İletişim

Bonservis Tercümesi

Bonservis Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top