Bonservis Tercümesi

İşçilerin eski iş yerlerindeki bilgi, deneyim ve eğitimlerini yeni işverenlerine kanıtlamaları amacıyla düzenlenen belgelere “bonservis” adı verilmektedir. İş Kanunu hükümlerine göre; iş sözleşmesi herhangi bir nedenle sonra eren ve iş yerinden ayrılan işçiye, iş yeri tarafından bonservis düzenlenmek zorundadır. Belgede işçinin kimlik bilgilerinin yanı sıra iş yerinde çalışma süresi ve yaptığı iş de belirtilmektedir. Bonservis tercümesi, farklı ülkelerde yerleşik şirketlere başvuru yaparken gerekebileceği gibi göçmenlik başvurusu yapılırken hazırlanacak belgeler arasında bulunması gerekmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip uzman tercümanlarımızla bonservis tercümesi konusunda da müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılaşmaktadır.

Bonservis tercümesinde, işçinin kimlik bilgilerinin yanı sıra iş yerine ilişkin bilgilerin de doğru ve eksiksiz olarak tercüme edilmesi önemlidir. Hedef Tercüme, full time çalışan tercümanlarının uzmanlığı ve 65 ülke ile olan işbirliği ile bonservis tercümesinde de üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermektedir. Dünyanın her yerinden web sitemizde bulunan çevrimiçi müşteri temsilcisi, e-posta hesaplarımız ya da Whatsapp uygulamasıyla gönderilecek bonservis belgeleri için, dakikalar içinde fiyatlandırma yapılmakta ve ihtiyaca göre hızlı çeviri teslimi ya da ücretsiz kargo imkânıyla müşterilerimize ulaştırılmaktadır.  Büromuz tarafından acil tercüme ihtiyaçlarına da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerimizin her konuda çözüm ortağı olmayı başarmaktayız. Haftanın 7 günü, 24 saat ulaşılabilir durumda olan Hedef Tercümeden bonservis tercümesi konusunda destek alabilirsiniz.

İletişim

Bonservis Tercümesi

Bonservis Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top