Boşanma Kararı Tercümesi.

Boşanmanın tarihi de evlilik tarihi kadar eskidir. Evlilik birliğinin sürdürülemez hale gelmesi durumunda çiftlerin aile mahkemelerine başvurmaları sonrası boşanmayı gerekli kılan sebeplerin varlığı göz önünde bulundurularak mahkeme tarafından boşanma kararı verilmektedir.
Boşanma kararı, düzenlenen belge ile taraflara tebliğ edilir ve taraflar sonrasında ihtiyaç duyduklarında bu kararı kullanabilirler. Ancak çiftlerden birinin bir başka ülkenin vatandaşı olması durumunda boşanma kararının ilgili ülkedeki yetkili makamlara sunulması için tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Türkiye’de alınan boşanma kararının bir başka ülkenin diline tercüme edilmesi gerektiği gibi, yabancı bir ülkede alınan boşanma kararının da ülkemizde tanınması için yapılacak işlemlerde kullanılmak üzere Türkçeye tercüme edilmesi istenmektedir.

Hedef Tercüme Bürosu’nun bütün dünya dilleri ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip full time çalışan yeminli tercümanları Türkçeden farklı dillere ya da farklı dillerden Türkçeye boşanma kararı çevirilerini üstün tercüme kalitesiyle yapmaktadırlar.
Boşanma kararı tercümelerinde kimlik bilgilerinin eksiksiz yazılması ve kararda geçen önemli konuların aslına sadık kalarak tercüme edilmesi önem taşımaktadır. Bunlara ek olarak, resmi evrakların noter onaylı tercümesini de yapmakta olan firmamız 7/24 kesintisiz aralısız hizmet vermekte telefon, e-posta, Whatsapp ya da web sitemizde bulunan canlı destek sistemi ile bizlere anında ulaşabilir, isteğe göre Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile metinleri ulaştırabilriz. Hedef Tercüme Bürosu olarak tüm çalışmalarımızda olduğu gibi kişilere özel konuları barındıran boşanma kararı tercümelerinde de gizlilik ve güvenlik garantisi vermekteyiz.

İletişim

Boşanma Kararı Tercümesi

Boşanma Kararı Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top