fbpx

Bulgarca Tercüme Hizmetlerinde Profesyonellik Anlayışı ile Tanışın

bulgarca tercümeBulgarca tercüme hizmeti, son zamanlarda tercüme bürolarından sıklıkla talep edilen bir alan haline gelmiştir. Yazıya dökülen ilk Slavik dili olan Bulgarca’nın tercümesi ise oldukça büyük bir özen gerektir. Türkçe ile arasındaki farklılıklar büyük boyutta olduğu için Türkçe-Bulgarca veya Bulgarca-Türkçe çeviri yapacak olan tercümanın hem iyi bir eğitim almış olması, hem de kazandığı deneyimler sayesinde uzman vasfını kazanmış olması şarttır. Eski, Orta ve Modern olmak üzere üç dönemde değerlendirilen Bulgarca’nın tercümesinde, dile her yönüyle hakimiyet kurmak gerekir. Bunun dışında çevirmenin deneyimli de olması önemlidir; çünkü sahip olunan her bir deneyim, uzmanlık yolunda atılan büyük adım demektir. İşte, tüm bu bahsedilenlerin farkına henüz sektöre giriş yapmadan önce dahi bilen Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri; Bulgarca çeviri hizmetlerinde de gerekli tüm iyileştirme politikalarını uygulamış ve sizler için tüm kaliteli çözümleri bir araya getirmeyi başarmıştır. Teknik, tıbbi, akademik, edebi ve diğer tüm tercüme türlerinde Bulgarca çeviri hizmeti sunan Hedef ailesi, siz değerli iş ortaklarını beklemektedir.

Bulgarca Tercüme Bürosu’nda Kalite, Hız ve Güven

bulgarca tercüme bürosuBulgarca tercüme bürosu şeklinde hizmete başladığımız ilk zamanlarda şöyle bir vizyonumuz vardır: Hızlı çeviri hizmetini, yüksek kalite standartları çerçevesinde, uygun fiyata müşterilere sunmak. Sevinerek söyleyebilir ki, yıllar içerisinde bu vizyonumuzdan bir gün vazgeçmeden hareket ettik. Hedef Tercüme, kadrosunda yer alan uzman tercümanları, editörleri ve koordinatörleri ile sizlere en doğru çeviri çözümlerini sunmaktadır. Firmamız için değerli olan sizlerin memnuniyetini sağlayarak, güveninizi kazanmaktır. Bulgarca çeviri bürosu şeklinde yoluna devam eden Hedef Tercüme’nin profesyonelliği ve uzman kadrosu ile tanışmak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Bulgarca tercüme fiyatları konusunda titizlikle çalışan Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri, geliştirdiği maliyet eğrisi sistemi ile tüm çeviri fiyatlarını minimum düzeye çekmeyi başarmıştır. Ancak, bunu yaparken yüksek kaliteden asla ödün vermeyen firmamız; Bulgarca çeviri fiyatlarında cebinizi sarsmayacak politikalar uygulamaktadır.

Bulgarca Tercüme Fiyatları

Türkçe – Bulgarca Tercüme

17 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Bulgarca – Türkçe Tercüme

17 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

17 TL’den başlayan fiyatlar ile Bulgarca tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Bulgarca Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

Türkçe & Bulgarca Tercüme 99%
Bulgarca & Türkçe Tercüme 97%
Bulgarca Sözlü Tercüme 90%
Bulgarca Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top