Burdur Tercüme.

Her yapılan iş gibi çok büyük bir ciddiyet gerektiren ve iş sahası her geçen gün daha da gelişen tercüme sektörü, Türkiye’nin dörtü bir yanından müşterilerine ulaşmaya çalışıyor. Hizmet verdiği müşterilerin memnuniyetini her zaman ön planda tutan Hedef Tercüme, tüm Türkiye’de olduğu gibi Burdur’daki müşterilerine de en kaliteli hizmeti götürmeyi amaçlıyor.

Hedef Tercüme Burdur’da

Türkiye’nin yurtdışı ile olan bağlarını giderek güçlendirmesi, yabancıların Türkiye’ye karşı artan ilgisi tercüme edilmesi gereken sayısız belge, bilgi ve kaynak yaratıyor. Bu kaynakları sözlü veya yazılı Türkçe’ye tercüme ettirmek isteyen, ya da Türkçe’den diğer dillere tercüme ettirmek isteyen birçok kurum, kuruluş ya da kişiler güvenilir tercüme bürosu arayışında. Kurulduğu 2005 yılından bu yana her sene milyonlarca karakteri tercüme eden Hedef Tercüme, Ağlasun, Bucak, Yeşilova, Altınyayla gibi önemli ilçeleri de dahil olmak üzere Burdur’daki tüm müşterilerine hizmet sağlıyor.

Tüm Dillerde Tercüme Fırsatı

Burdurluların, İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, Rusça, Arapça gibi popüler dillerin yanı sıra var olan tüm dünya dillerinden gelen tercüme taleplerine hızlı ve en etkin biçimde cevap verebilen Hedef Tercüme Bürosu, tecübesi ile müşterilerinin ihtiyacına en uygun çözümleri sunuyor. Her türlü mesleki, teknik ve akademik konularda ilgili branşın tecürbesine sahip uzmanlarla müşterilerin ihtiyacını en doğru hizmet ile karşılıyor. Hedef Tercüme’nin faaliyet gösterdiği alanlar arasında sözlü, yazılı tercüme, acil tercüme, akademik, teknik ve mesleki tercüme, web sitesi tercümesi, katalog tercümesi gibi branşlar sayılabilir.

Profesyonel Tercüme Kalitesi

Burdur’da merkez ve ilçelerdeki tüm müşterinelerine simultane tercüme ve Noter yeminli tercüme gibi uzmanlık gerektiren birçok alanda başarıyla hizmet ediyor. Ayrıca müşterilerin paylaştığı belge ve kaynakların güvenliğini saülayan Hedef Tercüme Bürosu’nda sunmuş olduğunuz içerikler asla üçüncü kurum ve kişiler ile paylaşılmıyor.

10 yılı aşkın bir süredir başarıyla faaliyet gösteren  Hedef Tercüme Bürosu, Nestle, Nissan, Banvit, Kanal D, Pegasus Havayolları, Eti, Akbank gibi farklı farklı sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış yüzlerce markadan olumlu referansı bulunuyor.

İletişim

Burdur

Burdur

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top