Çanakkale Tercüme

HEDEF TERCÜME ÇANAKKALE’DE HİZMETİNİZDE

Gün geçtikçe modernleşen dünyamız ülkeleri ve toplumları birbirine yakınlaştırıyor. Bu yakınlık yeni ilişkiler ve ticari ortaklıkları da beraberinde getirirken toplumlar arası iletişimlerde tercüme büroları çok büyük rol oynuyor. Hedef Tercüme Bürosu, her yıl çevirdiği yüz binlerce sayfa, milyonlarca karakter ile binlerce müşterisinin tercüme ihtiyacını karşılıyor ve dünyaya bir kapı açmasını sağlıyor.

ÇANAKKALE’DE TURİZM VE TERCÜME

Türkiye’nin lider tercüme bürosu olan Hedef Tercüme, ülkemizin birçok ilinden ihtiyacı olan herkesin bilgi, belgelerinin en hızlı ve doğru bir şekilde tercüme edilmesini sağlıyor. Hizmet verdiği iller arasında yer alan Çanakkale’de her yıl birçok müşterisine hizmet verirken, Gelibolu, Ayvalık, Bozcaada, Gökçeada gibi turizm ile hayat bulan ilçelerde dünya ile iletişimin güçlenmesine katkıda bulunuyor. Tarihi dokusu ile turistlerin Türkiye’deki önemli uğrak noktalarından olan Çanakkale’de oluşan tüm tercüme ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

UZMAN KADROSU İLE ÇANAKKALELİLERİN HİZMETİNDE

Sadece turizm değil, hukuk, tıp gibi birçok mesleki, teknik ve akademik branşlarda uzmanlaşan kadrosu ile Çanakkale’de tercüme edilmesi gereken her bilgiyi, belgeyi büyük bir özenle ihtiyaç sahipleri için tercüme ediyor.

Kadrosunda barındırdığı ve her biri alanında çok deneyimli mühendis, doktor, bankacı ve ekonomi uzmanları en teknik ve detaylı konularda dahi en etkin tercüme hizmetini Hedef Tercüme, müşterilerine sunuyor. Bu tercümeleri yaparken hata oranını yok denecek en minimum düzeyde tutamaya çalışıyor. Ayrıca kendisine ulaştırılan bilgi ve belgelerin gizliliğine çok büyük önem verirken, belgelerin güvenliğini de sağlamayı taahhüt etmektedir. Yazılı tercümelerin yanı sıra, sözlü tercümeler, simultane tercüme gibi uzmanlık gerektiren alanlarda da Hedef Tercüme kalitesiyle Çanakkale’de adından söz ettiriyor. Hizmet kalitesinde sınırı olmayan Hedef Tercüme, son yıllarda giderek önemi artan web sitesi ve katalog tercüme hizmeti de sağlıyor.

HEDEF TERCÜME HER ZAMAN MÜŞTERİ ODAKLI

Dünya üzerinde kullanılan tüm dillerde tercüme yeteneğine sahip olan Hedef Tercüme, müşteri odaklı yaklaşımını fiyatlarında da gözler önüne seriyor. Hedef Tercüme, tüm Türkiye’de olduğu gibi İngilizce tercümede 1000 karakter başına 9 liralık fiyat politikası uyguluyor. Dünya dillerinin tümünde bilgi ve belgeleri Türkçe’ye ya da Türkçe’den diğer dillere tercüme ederken her dil için değişen ve her zaman müşterisinin yanında olan fiyatlar belirlemeye özen gösteriyor.
İletişim

Çanakkale

Çanakkale

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top