Çeviride Kalite Denildiğinde Bizi Bulmanız Tesadüf Olamaz! Çeviride Kalite 9 TL'den Sizlerle! çeviride kalite Çeviride Kalite Denildiğinde Bizi Bulmanız Tesadüf Olamaz! Çeviride Kalite 9 TL'den Sizlerle!

Çeviride Kalite Sorunlarını Bir Kenara Bırakın!

Çeviride kalite denildiğinde Türkiye’de akla gelen ilk firmalardan birisi olan Hedef Tercüme, sahip olduğu deneyimli tercüman kadrosu ve alanında uzman teknik ekibi ile çeviride kalite arayanlar için özel çözümleri bir araya getirmektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça gibi birçok dil grubuna ek olarak; çeviri türlerinde de en kaliteli çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getiren firmamız bu alanda Türkiye’nin en iyi çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir. Çeviri hizmetlerinde kalite’den taviz vermeyenlerin bir numaralı adresi olan Hedef tercüme ailesi çeviride kalite konusunda profesyonel hizmetleri bünyesinde barındırmaya devam etmektedir.

Çeviri’de Kaliteyi Uzaklarda Aramayın!!

Çeviride kalite konusunda alanında uzman ekibimiz ile 7 gün 24 saat profesyonel tercüme faaliyetlerine devam eden ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en özel çözümleri sizler için bir araya getirmektedir. Dünya’nın tüm dillerinde ve tüm çeviri türlerinde kaliteyi yakalamak isteyenlerin tartışmasız adresi olan Hedef tercüme ailesine yıllardır duyduğunuz güven için teşekkürler.

Çeviride kalite

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Çeviride kalite

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız


acil tercümeÇeviride kalite alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin

Acil olarak tercüme edilmesi gereken metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Çeviride kalite dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı çeviride kalite çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

teknik-destek

Günün her saatinde
Çeviride kalite konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7 / 24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Acil Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe Tercüme 99%
  İngilizce Tercüme 97%
  Almanca Tercüme 90%
  Rusça Tercüme 99%
  Arapça Tercüme 99%
  Fransızca Tercüme

   

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top