fbpx

Çeviride Kalite Sorunlarını Bir Kenara Bırakın!

Çeviride kalite denildiğinde Türkiye’de akla gelen ilk firmalardan birisi olan Hedef Tercüme, sahip olduğu deneyimli tercüman kadrosu ve alanında uzman teknik ekibi ile çeviride kalite arayanlar için özel çözümleri bir araya getirmektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça gibi birçok dil grubuna ek olarak; çeviri türlerinde de en kaliteli çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getiren firmamız bu alanda Türkiye’nin en iyi çeviri hizmetlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir. Çeviri hizmetlerinde kalite’den taviz vermeyenlerin bir numaralı adresi olan Hedef tercüme ailesi çeviride kalite konusunda profesyonel hizmetleri bünyesinde barındırmaya devam etmektedir.

Çeviri’de Kaliteyi Uzaklarda Aramayın!!

Çeviride kalite konusunda alanında uzman ekibimiz ile 7 gün 24 saat profesyonel tercüme faaliyetlerine devam eden ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en özel çözümleri sizler için bir araya getirmektedir. Dünya’nın tüm dillerinde ve tüm çeviri türlerinde kaliteyi yakalamak isteyenlerin tartışmasız adresi olan Hedef tercüme ailesine yıllardır duyduğunuz güven için teşekkürler.

Çeviride kalite

9 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Çeviride kalite

9 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Acil Tercüme Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe Tercüme 99%
İngilizce Tercüme 97%
Almanca Tercüme 90%
Rusça Tercüme 99%
Arapça Tercüme 99%
Fransızca Tercüme

 

Back to Top