fbpx

Çince Tercüme Hizmetleri

Çince Dünya üzerinde en fazla konuşulan dildir. 1.2 milyar kadar insanın Çince konuştuğu tahmin edilmektedir.

Çince aslında yalnız başına bir dil olarak kabul edilmemektedir. Çünkü Çin Halk Cumhuriyeti ve çevresinde binlerce dil konuşulmaktadır. Çince bu dillerin bütününe denmektedir.

Standart Çince binlerce farklı dil grubuna sahiptir. Bu dillerden en önemlisi Mandarin’dir. Mandarin 800 milyondan fazla insan tarafından konuşulmaktadır. Özellikle yönetim bu dilin konuşulması için teşviklerde bulunmaktadır.

Çince en özel dillerden biridir. Çünkü bizim bildiğimiz gibi harflerden kullanılarak yazıma aktarılmaz. Çince karakterler üzerine yazıma aktarılan bir dildir. Öyleki günlük hayatta Çince konuştuğunuzu iddia edebilmeniz için yaklaşık 3.000 kadar karakteri ezberlemiş olmanız gerekmektedir.

Hedef Tercüme olarak anadili Çince olan tercümanlar ile yüksek kaliteli çeviriler sunuyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Çince Tercüme Hizmetleri

Yüksek Kalite

Anadili Çince olan tercümanlar ve çeşitli yayın organlarında çalışmış editörler ile hizmet veriyoruz.

7/24 İletişim

İstediğiniz zaman bizden teklif alabilir ve bilgilendirme talep edebilirsiniz. 7/24 açığız.

Uygun Fiyatlar

Çince tercümelerde 37 TL’den başlayan fiyatlarla kaliteli sonuçları sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Dünyanın her yerine ulaşıyoruz. Mail, fax, kargo, hızlı kargo, kurye ya da elden teslim alabilirisiniz.

Çince Sözlü Tercüme

Sözlü tercümeler anlık gerçekleşir ve tercümanın iki dilde anadili gibi bir bilgiye sahip olması beklenir. Hatta konuşulan konu üzerine en az konuşmacı kadar kelime haznesine sahip olmalıdır. Bu açıdan sözlü tercümelerde tercümanın oldukça deneyimli olması gerekir.

Çince sözlü tercüme hizmetlerimiz ardıl ve simultane gibi tüm alanları kapsar. Uluslararası organizasyonlarda sözlü tercüme hizmetleri sağlıyoruz.

Simultane tercümelerde en az iki tercüman ile katılım sağlıyoruz. Kusursuz bir organizasyon düzenlemek misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Noter Yeminli Tercümeler

Çince çeviriler için noter onayı işlemleri sunuyoruz. Tüm belgeleriniz için bizden noter yemini isteyebilirsiniz. Hatta yazışmalar, kişisel akademik yayınlar için bile noter yemini işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Apostil işlemleri ile Çince geçerli belgelere sahip olabilirsiniz. Kimlik bilgileri, vizeler, diplomalar, pasaportlar göçmenlik başvuruları da dahil olmak üzere binlerce onaylı Çince tercüme sunduk.

Dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Çince Sektör Uzmanlıklarımız

Çince Tercümelerde Sektör Uzmanlıklarına Önem Veriyoruz

Yüksek kaliteli sonuçları sunabilmek için en doğru tercümanları belirlemek ilk önceliğimizdir. Bu yüzden belirli sektörlerde uzmanlaşmış kadro ile size hizmet sunuyoruz.

Özellike ithalat ihracat sektöründe Çince çeviriler önemli bir yer kaplar. Bu alanlardaki çalışmalarda gümrük için gerekli olan belgelerin yanı sıra kaza tutanakları, ehliyet, anlaşma metinleri gibi geniş yelpazede hizmetler sunuyoruz.

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlarımızdan tüm sektörler için noter yeminli profesyonel tercümeler talep edebilirsiniz.

Çince Yerelleştirme Kullanmadan Çin’e Açılmayı Denemeyin!

Çince bir dil ailesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Binlerce dil grubunun toplamına Çince denir. Çin’de hangi bölgelerde tercüme ihtiyacınız varsa o bölge dilinde çeviri yapmaktayız. Örneğin Shangay civarındaki çalışmalar için Wu lehçesine hakim tercümanlar sizin için çalışacaktır.

Mandarin günümüz için Çin’de en geçerli dildir. Fakat Jin, Wu, Gan, Xiang, Min, Hakka, Yue, Ping ve Hui lehçeleri toplamda 360 milyon insan tarafından konuşulmaktadır.

Her bölge için farklı bir lehçenin konuşuldğu düşünüldüğünde yerelleştirme çalışmalarının Çince üzerinde ne kadar etkili olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden Çince tercümelerde hangi bölge için bir talepte bulunduğunuzu sorguluyoruz.

Dakikalar İçinde Teklif Alın

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top