fbpx

Denklik Belgesi Tercümesi.

Denklik başvurularında istenilen belgelerin yurtdışında geçerli olması için Denklik Belgesi Tercümesi işlemleri yapılmalıdır. Bu durum yurtdışı denklik yönetmenliğinde de bulunur. Diploma denklik için ihtiyacınız olan belgelerin de posta yolu ya da elden Yükseköğretim Kuruluna gönderilmesi gerekiyor. Yurtdışında geçerli olmasını istediğiniz denklik belgesinin gideceğiz ülkenin diline göre tercüme edilmesi tarafımızdan başarılı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır

Yurtdışı üniversitelerinden mezun olanların denklik belgeleri tercümeleri ve noter işlemlerini yaptırmaları gerekiyor. Bu yüzden de ilk olarak YÖK denklik başvurularının yapılması süreci önemlidir. Hedef Tercüme tarafından sunulan bu hizmetler çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. 65 ülke ile işbirliği içinde olan firmamız ayrıca hızlı çeviri tesliminde de oldukça başarılıdır. Ayrıca bizden alacağınız hizmetlerin tamamı ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Bütün dünya dillerinde hazırladığımız tercümeler, uzman çalışanlarımız ile birlikte tüm çevirilerde devam etmektedir. Acil olarak ihtiyacınız olacak tercüme ihtiyaçlarınızda da bizlerden kaliteli ve hızlı çözümler alabilirsiniz.

Hedef Tercüme olarak uzun yılların verdiği deneyim ve çalışma prensibimiz ile birlikte tüm tercüme hizmetlerini garanti ve güvenlik politikası kapsamında sunmaktadır. Bunu yaparken dakikalar içerisinde fiyatlandırma alabilir ve tercümenin kalitesini görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçerek talebinizi iletmektir. Son teknolojilerden yararlandığımız için kaliteli çözümleri kısa süre içerisinde sunarak daimi müşteri memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyoruz.

İletişim

Denklik Belgesi

Denklik Belgesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top