Denklik Belgesi Tercümesi

Denklik başvurularında istenilen belgelerin yurtdışında geçerli olması için Denklik Belgesi Tercümesi işlemleri yapılmalıdır. Bu durum yurtdışı denklik yönetmenliğinde de bulunur. Diploma denklik için ihtiyacınız olan belgelerin de posta yolu ya da elden Yükseköğretim Kuruluna gönderilmesi gerekiyor. Yurtdışında geçerli olmasını istediğiniz denklik belgesinin gideceğiz ülkenin diline göre tercüme edilmesi tarafımızdan başarılı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır

Yurtdışı üniversitelerinden mezun olanların denklik belgeleri tercümeleri ve noter işlemlerini yaptırmaları gerekiyor. Bu yüzden de ilk olarak YÖK denklik başvurularının yapılması süreci önemlidir. Hedef Tercüme tarafından sunulan bu hizmetler çok hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. 65 ülke ile işbirliği içinde olan firmamız ayrıca hızlı çeviri tesliminde de oldukça başarılıdır. Ayrıca bizden alacağınız hizmetlerin tamamı ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Bütün dünya dillerinde hazırladığımız tercümeler, uzman çalışanlarımız ile birlikte tüm çevirilerde devam etmektedir. Acil olarak ihtiyacınız olacak tercüme ihtiyaçlarınızda da bizlerden kaliteli ve hızlı çözümler alabilirsiniz.

Hedef Tercüme olarak uzun yılların verdiği deneyim ve çalışma prensibimiz ile birlikte tüm tercüme hizmetlerini garanti ve güvenlik politikası kapsamında sunmaktadır. Bunu yaparken dakikalar içerisinde fiyatlandırma alabilir ve tercümenin kalitesini görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçerek talebinizi iletmektir. Son teknolojilerden yararlandığımız için kaliteli çözümleri kısa süre içerisinde sunarak daimi müşteri memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyoruz.

İletişim

Denklik Belgesi

Denklik Belgesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top