Dijital Pazarlama Tercüme Hizmetleri

Dijital pazarlama hedef kitleye ulaşma konusunda en etkili pazarlama türüdür. Aynı zamanda gelişen internet altyapısı ve artan internet kullanımı sayesinde her yaştan insana ulaşabilmektesiniz. Dijital pazarlama maaliyet açısından geneleksel yöntemlere göre daha ucuz olduğundan irili ufaklı tüm şirketler tarafından kullanılmaktadır. Hatta artık geleneksel pazarlama yöntemleri sosyal medya üzerinde ses getirmek üzerine ürütülen çalışmalar haline gelmiştir.

Dijital Pazarlamada Çevirinin Önemi

Web ortamı sizleri istediğiniz ülkede pazarlama yapma şansı veriyor. Fakat istediğiniz ülkede pazarlama yaparken karşınıza çıkacak en büyük engel dildir. Hedef Tercüme ve Dil Hizmetleri ailesi olarak dijital pazarlama alanındaki tüm isteklerinize profesyonel yerelleştirme ve tercüme hizmeti veriyoruz.

Hızlı

Tercümelerinizi en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Hesaplı

En hesaplı fiyatları kaliteden ödün vermeden sunuyoruz.

Kaliteli

Kalitede ödün vermeden uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Kurumsal

Firmamız kurumsal yapımızla 7/24 çalışmaktayız.

Dijital Pazarlama Alanında Alabileceğiniz Tercüme Hizmetleri

 

Sosyal Medya Tercümeleri

Sosyal medya tüm dijital pazarlama yöntemlerini geride bırakarak muazzam bir ivme yakalamıştır. Günümüzde geleneksel pazarlama yöntemlerinde bile sosyal medya kampanyalarına destek amaçlı hashtagler açılmakta müşterilerin sosyal medya da firmanın takibini sağlamak amaçlanmaktadır. Aynı zamanda marka konumlandırması için önemli bir rol oynayan sosyal medyada pazarlama konusunda Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn gibi kampanyalarınızı istediğiniz tüm dillere çevirerek dünyaya açılmanızı sağlıyoruz.

E-mail Pazarlama

E-mail pazarlama dijital pazarlamanın en etkili yöntemlerindendir. Biz burada mail göndereceğiniz maillerin tercümesini gerçekleştirerek müşterilerine kendi dilinden konuşma imkanı sağlıyoruz. Aynı zamanda yerelleştirme hizmeti isteyerek hedef kitleninizle kültürel yakınlıkta sağlayabilirsiniz. Hedef kitlenizine en etkili ulaşım yolu olarak e-mail pazarlamalarınızda, Hedef Tercüme güvencesi ile yurt dışı pazarlarına açılabilirsiniz.

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Dijital Pazarlama Uzmanlıklarımız

E-Mail Tercümeleri 99%
Sosyal Medya Tercümeleri 97%
Reklam Metni Tercümeleri 90%
Seo Uyumlu Web Site TErcümeleri 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top