Doğu Avrupa Dilleri Tercümesi ve Yerelleştirme Servisi

Doğu Avrupa Dilleri Tercümesi ve Yerelleştirme Servisi

Doğu Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Avrupa Soğuk Savaş döneminde bir birliği anlatmaktadır. Kolaylıkla sınıflandırılabilen bir bölge değildir. Kısacası Avrupanın doğu bölümleridir. Doğu Avrupa dilleri Hint-Avrupa ve Slav dilleri ailesine aittir. Doğu, Batı ve Güney Slav dilleri olarak 3 kola ayrılmaktadır. Slav dilleri birbirlerine yakınlık göstermektedir.

Hedef Tercüme Bürosu olarak Doğru Avrupa dillerinde tercüme ve yerelleştirme servisi sunmaktayız. Tercüme teklifini sitemiz üzerindenki formlardan, mail yoluyla yada whatsapp aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Doğu Avrupa Ülkeleri; Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Ermenistan, Gürcistan, Hırvatistan, Karadağ, Kazakistan, Kosova, Macaristan, Makedonya Cumhuriyeti, Moldova, Polonya, Romanya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Türkiye, Ukrayna, Yunanistan, Kıbrıs Cumhuriyeti.

Doğu Avrupa Dilleri – Doğu Avrupada Konuşulan Diller

Listede yer almayan diller için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bütün dünya dillerinde tercüme ve yerelleştirme hizmetini vermekteyiz.

 

Farklılıklarımız


acil tercümeTercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Tercüme edilmesi gereken metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli çeviri hizmetini sunmaya devam ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

9 TL’den Başlayan Tercüme Fiyatları – Sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Acil tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

1 Dakika İçinde Tercüme Teklifi Alın

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Tercüme Alanındaki Uzmanlıklarımız

  Türkçe Tercüme 99%
  İngilizce Tercüme 97%
  Almanca Tercüme 95%
  Rusça Tercüme 99%
  Arapça Tercüme 99%
  Fransızca Tercüme %99
  Back to Top