Edebi – Sanatsal Tercüme

Edebi-Sanatsal Tercüme gerçekten uzmanlık ve deneyim gerektiren bir meslektir. Farklı dillerden Türkçeye çevrilen ve Türkçeden de farklı dillere çevrilen edebi tercümeler Hedef Tercüme hizmetleri kapsamında verilmektedir. Bunun yanı sıra hikâye, roman, masal, şiir ve edebi tercüme gibi farklı şekillerde yorumlanabilen ve üzerinde sıkça çalışılması gereken en zor tercüme çeşididir.

Edebi ve sanatsal tercümelerde her iki dili de iyi anlamda bilmek gerekiyor fakat bu yeterli değildir. Ayrıca her iki dilin dini sembollerini, örf ve adetlerinin yanında gelenek ve göreneklerinin de bilinmesi gerekiyor. Çünkü bu çevirilerde okuyucuya aktarılacak olan bu değerler edebi ve sanatsal tercüme özelliği taşıyacaktır. Bu duruma ek olarak çevirmenin eserin tamamını okuması ve konuyu net olarak özümsemesi gerekiyor. Ayrıca teknik terimler de kullanılmalıdır. Örneğin çevrilecek eser bir şiirse, şiirsel terimlerin çevrilecek dildeki karşılıklarının da bilinmesi gerekiyor. Roman gibi uzun bir eser ise yıl, zaman ve yazarın kişisel bilgilerinin de bilinmesi ve çevrilmesi gerekiyor. Bu konuda uzman olan çalışanlarımız uzun süreden beri bu hizmeti vermeye devam etmektedir.

Firmamız bu hizmetlerini sunarken ücretsiz kargo ile tarafınıza ulaştırmaktadır. Tüm dünya dillerinde yaptığımız tercüme hizmetlerinin yanı sıra eğer acil tercüme ihtiyacınız doğacak olursa yine çok hızlı ve kaliteli çözümler sunulmaktadır. Ayrıca tüm hizmetler güvenlik ve gizlilik garantisi altında verilmeye devam etmektedir.

İletişim

Edebi Sanatsal Tercüme

Edebi Sanatsal Tercüme

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top