fbpx

Estonca Tercüme.

estonya
Estonya ülkesinin resmî dilidir. 1.1 milyon Estonca, Estonya vatandaşına ek olarak on binlerce göçmen tarafından konuşulan bir dildir. Ural Dil Ailesi’nin Fin-Ugor dillerine mensuptur. Dil, Finceyle birçok açıdan benzerlik göstermektedir. Dili ait olduğu dil gurubundaki dillerden ayıran en önemli özellik kısa, uzun ve çok uzun olmak üzere üç farklı tonlama özelliğine sahip olmasıdır. Estonya ve dilinin tarihine bakıldığında Estonca; Fince, Azerice ve Türkçe dilleri arasında bulunan dilsel özellikleri barındırmaktadır. Yüzyıllar öncesinde Fin asıllı bir grup  Estonya’ya göç etmesiyle Estonca da farklılaşmaya başlar. Fincedeki çoğul eki -t örneğin Estoncada -d olur. Fincede “selam” anlamına gelen “terve” Estoncada “tere” olur.

Estonca dilinin yaygın olarak kullanıldığı Estonya ülkesinde Ural-Altay dil ailesinde bulunduğundan dolayı yumuşak ve melodisi olan bir dil olduğu bilinmektedir.Dilde 17 sessiz ve 9 sesli harften oluşan Latin alfabesi kullanılırken birçok sesli harfin yan yana geldiği de görülebilir.

Türkiye-Estonya arasındaki ilişkilerin gelişmesi dolayısıyla Estonya dili için kurulan tercüme büroları gün geçtikçe artmaktadır.  Estonca diğer dillerle benzerlik gösterdiği için geçmişten günümüze kullanımı zamanla artmıştır. Bundan dolayı Estonca tercüme alanında da kurumsal tercüme bürosu olarak faaliyet gösteren Hedef Tercüme 10 yılı aşkın zamandır hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul merkezinde sahip olduğumuz tercümanlık bürolarıyla müşterilerimize güven veren Hedef Tercüme profesyonel kadrosuyla müşterilerine kusursuz bir hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizde eğer kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız hiç düşünmeden Hedef Tercüme Bürosuna uğrayarak ve deneyimlerini görerek tercih edebilirsiniz. Estonca tercüme konusunda kurumsal tercüme bürosu olan Hedef Tercüme her zaman tercüme alanında değerli müşterilerin işlerini mükemmel bir şekilde yapmaya hazırdır.

Estonca Tercüme Fiyatları

Türkçe – Estonca Tercüme

75 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Estonca – Türkçe Tercüme

75 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

75 TL’den başlayan fiyatlar ile Estonca tercüme hizmetleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Estonca Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & Estonca Tercüme 99%
Estonca & Türkçe Tercüme 97%
Estonca Sözlü Tercüme 90%
Estonca Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%
Back to Top