Estonca Tercüme

estonya
Estonya ülkesinin resmî dilidir. 1.1 milyon Estonca, Estonya vatandaşına ek olarak on binlerce göçmen tarafından konuşulan bir dildir. Ural Dil Ailesi’nin Fin-Ugor dillerine mensuptur. Dil, Finceyle birçok açıdan benzerlik göstermektedir. Dili ait olduğu dil gurubundaki dillerden ayıran en önemli özellik kısa, uzun ve çok uzun olmak üzere üç farklı tonlama özelliğine sahip olmasıdır. Estonya ve dilinin tarihine bakıldığında Estonca; Fince, Azerice ve Türkçe dilleri arasında bulunan dilsel özellikleri barındırmaktadır. Yüzyıllar öncesinde Fin asıllı bir grup  Estonya’ya göç etmesiyle Estonca da farklılaşmaya başlar. Fincedeki çoğul eki -t örneğin Estoncada -d olur. Fincede “selam” anlamına gelen “terve” Estoncada “tere” olur.

Estonca dilinin yaygın olarak kullanıldığı Estonya ülkesinde Ural-Altay dil ailesinde bulunduğundan dolayı yumuşak ve melodisi olan bir dil olduğu bilinmektedir.Dilde 17 sessiz ve 9 sesli harften oluşan Latin alfabesi kullanılırken birçok sesli harfin yan yana geldiği de görülebilir.

Türkiye-Estonya arasındaki ilişkilerin gelişmesi dolayısıyla Estonya dili için kurulan tercüme büroları gün geçtikçe artmaktadır.  Estonca diğer dillerle benzerlik gösterdiği için geçmişten günümüze kullanımı zamanla artmıştır. Bundan dolayı Estonca tercüme alanında da kurumsal tercüme bürosu olarak faaliyet gösteren Hedef Tercüme 10 yılı aşkın zamandır hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul merkezinde sahip olduğumuz tercümanlık bürolarıyla müşterilerimize güven veren Hedef Tercüme profesyonel kadrosuyla müşterilerine kusursuz bir hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizde eğer kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız hiç düşünmeden Hedef Tercüme Bürosuna uğrayarak ve deneyimlerini görerek tercih edebilirsiniz. Estonca tercüme konusunda kurumsal tercüme bürosu olan Hedef Tercüme her zaman tercüme alanında değerli müşterilerin işlerini mükemmel bir şekilde yapmaya hazırdır.

Estonca Tercüme Fiyatları

Türkçe – Estonca Tercüme

75 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Estonca – Türkçe Tercüme

75 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

estonyaEstonca tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Estonca metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Estonca tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Estonca tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli Estonca tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Estonca çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Estonca – Türkçe  68 TL

Türkçe – Estonca  68 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Estonca tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Estonca tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Estonca Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Estonca Tercüme 99%
  Estonca & Türkçe Tercüme 97%
  Estonca Sözlü Tercüme 90%
  Estonca Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top