Evlat Edinme Belgeleri Tercümeleri

Evlat edinme, kişinin veya kişilerin kendilerinden doğmamış bir çocuğun bakımını yasal olarak üstlenmeleri anlamına gelen yasal bir işlemdir. Evlat edinilen çocuğun hak ve sorumluluklarının doğduğu ebeveynden evlat edinilen ebeveyne geçmesini sağlayan evlat edinme işlemleri ülkelere göre farklılık gösterebilmektedir. Konunun yasal boyutu nedeniyle evlat edinme belgeleri tercümeleri yasal bazı konuları da göz önünde tutmayı gerektirmektedir. Hassas bir konu olan evlat edinme belgelerinin tercümesi, uzman kişilerce yapılmalıdır. Hedef Tercüme Bürosu olarak evlat edinme belgelerinin tercümesinde yasal gereklilikleri karşılayacak şekilde ve üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermekteyiz. Yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi önem taşıyan evlat edinme belgelerinin tercümesinde Hedef Tercümenin bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip yeminli tercümanları konunun gerektirdiği hassasiyetin bilinciyle hareket etmektedirler.

Evlat edinme belgelerinin birer kopyası evlatlık veren ve edinen ebeveynlere verilirken bir kopyası evlat edinmeyi düzenleyen ulusal ya da uluslararası kurumlarda bulunur. Evlat edinme işlemleri, suiistimal gibi konuların önüne geçilebilmesi adına sosyal yardım kurumları ya da uluslararası evlat edinme durumlarında göçmenlik büroları tarafından takip edilmektedir. Evlat edinme belgesinin yeminli çevirisinin daha da önem kazanmasına neden olan bu uygulama pek çok ülke tarafından sürdürülmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak 65 ülke ile olan işbirliğimiz sayesinde evlat edinme belgelerinin tercümesinde de üstün tercüme kalitesi sağlamakta ve acil tercüme ihtiyaçlarında çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek ailelere yardımcı olmaktayız.

İletişim

Evlat Edinme Belgeleri Tercümeleri

Evlat Edinme Belgeleri Tercümeleri

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top