fbpx

Evlat Edinme Belgeleri Tercümeleri.

Evlat edinme, kişinin veya kişilerin kendilerinden doğmamış bir çocuğun bakımını yasal olarak üstlenmeleri anlamına gelen yasal bir işlemdir. Evlat edinilen çocuğun hak ve sorumluluklarının doğduğu ebeveynden evlat edinilen ebeveyne geçmesini sağlayan evlat edinme işlemleri ülkelere göre farklılık gösterebilmektedir.

Konunun yasal boyutu nedeniyle evlat edinme belgeleri tercümeleri yasal bazı konuları da göz önünde tutmayı gerektirmektedir. Hassas bir konu olan evlat edinme belgelerinin tercümesi, uzman kişilerce yapılmalıdır. Hedef Tercüme Bürosu olarak evlat edinme belgelerinin tercümesinde yasal gereklilikleri karşılayacak şekilde ve üstün tercüme kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi önem taşıyan evlat edinme belgelerinin tercümesinde Hedef Tercümenin bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip yeminli tercümanları konunun gerektirdiği hassasiyetin bilinciyle hareket etmektedirler.

Evlat Edinme Belgelerinde Deneyimlerimizden Yararlanın

Evlat edinme belgelerinin birer kopyası evlatlık veren ve edinen ebeveynlere verilirken bir kopyası evlat edinmeyi düzenleyen ulusal ya da uluslararası kurumlarda bulunur. Evlat edinme işlemleri, suiistimal gibi konuların önüne geçilebilmesi adına sosyal yardım kurumları ya da uluslararası evlat edinme durumlarında göçmenlik büroları tarafından takip edilmektedir.

Evlat edinme belgesinin yeminli çevirisinin daha da önem kazanmasına neden olan bu uygulama pek çok ülke tarafından sürdürülmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak 65 ülke ile olan işbirliğimiz sayesinde evlat edinme belgelerinin tercümesinde de üstün tercüme kalitesi sağlamakta ve acil tercüme ihtiyaçlarında çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek ailelere yardımcı olmaktayız.

İletişim

Evlat Edinme Belgeleri Tercümeleri

Evlat Edinme Belgeleri Tercümeleri

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top