Faaliyet Belgesi Tercümesi.

Faaliyet belgesi, Firmaların ticari faaliyetlerinin devam ettiğini ve hangi alanda faaliyet göstermekte olduklarını ispatlamak üzere ticaret veya sanayi odalarından alınan bir belge türüdür. Oda Sicil kayıt sureti olarak da adlandırılan faaliyet belgesi üzerinde firmanın unvanı, adresi, iş konusu, sermayesi, ticaret ya da sanayi sicil numarası gibi bilgiler bulunmaktadır.

İlgili meslek odası tarafından düzenlenen faaliyet belgelerinin ithalat ya da ihracat işleminde kullanılmaları gerektiğinde tercüme ihtiyacı gündeme gelmektedir. Resmi kurumlar tarafından noter onaylı tercümesi istenen faaliyet belgesinin tercümesi, yeminli tercüman tarafından yapılmalı ve altında da tercümanın ya da tercüme bürosunun kaşesi bulunmalıdır.

Hedef Tercüme Bürosu’nda faaliyet belgesi tercümeleri yeminli tercümanlar tarafından üstün tercüme kalitesiyle yapılmaktadır. Yeminli tercümanlarımızın çevirdikleri ve onayladıkları faaliyet belgesi ya da diğer adıyla oda sicil kayıt sureti, tüm resmi kurum ve kuruluşlarda kabul görmekte ve ithalat, ihracat işlemleri de dâhil tüm resmi kurum işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Müşterilerimize iletişim kolaylığı sağlamak amacıyla kullanmakta olduğumuz teknolojik olanaklardan e-posta, Whatsapp uygulaması ya da web sitemizdeki iletişim kanallarından herhangi birini tercih ederek gönderilen oda sicil kayıt sureti, bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilip ve onaylanmaktadır.

İhtiyaca göre Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile de gönderim yaparak müşterilerimizin işlerini hızlandırmak, kolaylaştırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için tüm imkânları kullanmaktayız.

İletişim

Faaliyet Belgesi Tercümesi

Faaliyet Belgesi Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top