fbpx

Profesyonel Farsça Tercüme Hizmetleri

İran bölgesinde konuşulan Farsça, Ortadoğu coğrafyasında ikinci kültür dili sayılmaktadır. Geçmişte İslami tasavvuf eserleri Farsça diliyle yazılmış olan bu dil zengin bir yapıya sahiptir.

Farsça birçok dilden farklı olarak şiirsel ve melodik olarak bilinen bir dildir. Bu nedenle bu dili çevirmek hassasiyet isteyen bir iştir ve profesyonellik gerektirir.

Farsça bölgedeki Türk hâkimiyeti nedeniyle Türkçeden de oldukça etkilenmiştir. Zaman içerisinde büyük değişimler geçirerek günümüzdeki halini almıştır.

Eski, Orta, Klasik ve Çağdaş Farsça olarak bölünmüştür. Eski Farsça ’ya ait kayıtlar M.Ö. 1000’li yıllara dayanır. Bu ve sanatsal bir dil olması nedeniyle çeviri konusu da oldukça önem taşımaktadır.

Farsça Tercüme

 

Tüm Formatlar

Elinizdeki dosya formatı ne olursa olsun üzerinde çalışabilecek altyapıya sahibiz.

7/24 İletişim

Saat kaç olursa olsun bize mesaj atabilir, arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

Farsça tercüme konusunda en uygun teklifi sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Hız

En doğru tercümanları beliryoruz. Söz verdiğimiz sürede teslim gerçekleştiriyoruz.

Farsça Yerelleştirme Hizmetleri

Farsça Yerelleştirme Hizmetleri

Yerelleştirme hizmetleri hedef dile en kalitli biçimde aktarmak için tercih edilmektedir. Farsça oldukça geniş bir alanda konuşulur. Bu açıdan oldukça çeşitli lehçelere sahiptir.

Örneğin Tacikistan’da yürüteceğiniz projelerde Arap alfabesi ile bir çeviri gerçekleştirmek yapılabilecek en büyük hatalardan biridir. Çünkü Tacikistan’da Kiril alfabesi kullanılmaktadır.

Yerelleştirme çalışmaları ile en hızlı geri dönüşü almanızı sağlayacaktır. Yerel dilde uzman tercümanlar tarafından en doğru sonuçlara ulaşmanız sağlanır.

Noter Yeminli Tercümelerde Hız

Merkezi konumumuz sayesinde en kısa sürede noter yeminli tercümelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda Apostil tasdiki ile tüm dünyada geçerli belgelere sahip olabilirsiniz.

Yeminli tercüman kadromuz sayesinde bizlerden istediğiniz tüm belgelerin noter yemini işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Noter Yemini ve Apostil Tercümelere Örnekler
 • Pasaport vize
 • Tutanaklar
 • Sabıka kaydı
 • Evlilik cüzdanı
 • Transkript, diploma, öğrenci belgesi
 • Ve tüm belgeleriniz için noter yeminli tercüme hizmeti veriyoruz.
  Hızlı İletişim!

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Web Sitesi Tercümeler İle Fark Yaratın

Artık profesyonel tercüme hizmetleri alarak kısa sürede yurt dışına açılabilirsiniz. Web sitesi yerelleştirme hizmetlerimiz ile Farsça’da dahil olmak üzere kurumsal ya da kişisel web sitelerinizi istediğiniz dile çevirebilirsiniz.

Telefon uygulamaları ve tüm yazılım türleri için de yerelleştirme hizmetleri sağlıyoruz. Teknoloji diline uygun bir şekilde hedef kitleniz dünyanın neresinde olursa olsun ulaşabilirsiniz.
Daha Fazla Bilgi Al

Farsça Web Sitesi Tercüme

Sözlü Tercümeler İçin Uzmanlar İle Çalışın

20 yıllık deneyimimiz ile birçok konferansta, iş toplantılarında, eğitim seminerlerinde anlık tercüme hizmetleri verdik.

Simultane, ardıl, fısıldama veya refakat istediğiniz tüm sözlü tercümelerde anadili Farsça olan tercümanlar ile çalışıyoruz.

Mahkemeler için anlık çeviri hizmetleri vermekteyiz. Hukuki terminolojiye hakim tercümanlar ile en iyi şekilde temsil edilmeniz için çalışıyoruz.

Farsça Tercüme Fiyatları

Türkçe – Farsça Tercüme

17 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farsça – Türkçe Tercüme

17 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

 

Farsça Tercümelerde Kaliteyi Ön Plana Çıkarıyoruz

Farsça Tercümelerde Kalite

Farsça gibi hassasiyet isteyen bir dil konusunda hiçbir sorun yaşamamak için deneyimli ve kaliteli bir tercüme bürosuna başvuru yapmak gerekmektedir. İşini her anlamda en iyi şekilde yapan hedeftercume.com uygun fiyatlarıyla sizleri de beklemektedir.

Böylece hiçbir stres yaşamadan sadece bekleyip en iyi tercümeyi elinizde bulabilirsiniz. Kurumsal Tercüme Bürosu olarak günümüze kadar insanların isteklerini de göz önünde bulundurarak tam olarak isteneni vermekteyiz.

İşinizi şansa bırakmadan sağlanan bu profesyonel destekten siz de yararlanabilirsiniz. Hedef Tercüme Bürosu bünyesinde çalışan anadili Farsça olan ve İran ve Ortadoğu kültürünü çok iyi bilen tercümanlarca çevirilerinizi yaptırmaktadır.

 

Back to Top