Farsça Tercüme

iran
Farsça  İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan ve Basra Körfezi’nde konuşulan bir dildir. Ülkemiz, bu dille tarihi, kültürel benzerlikleri ve farklı sosyal nedenlerden dolayı yakın bir ilişki içindedir.  Farsçanın diğer dillere göre çevirisi daha meşakkatli ve dolayısıyla daha dikkatli bir çalışmayı gerektirmektedir.

Hedef Tercüme Bürosu yılların deneyimiyle ve şimdiye kadar verdiği başarılı hizmetler sayesinde tercih sırasında en başlarda yer almaktadır. Hedef Tercüme çalışmalarının her birine gereken önemi vermekte ve bunu da en hızlı şekilde yapmaktadır.En uygun fiyatlarda verdiğimiz kurumsal tercüme hizmetimiz  sadece uygun fiyatlarıyla değil, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla da ayrılmaktadır. Bu ayrıcalıklı hizmetimizi şimdi Farsça dilinde sizlere sunmaktayız.

Deneyimimiz, garantimizdir.

Farsça Tercüme Fiyatları

Türkçe – Farsça Tercüme

17 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farsça – Türkçe Tercüme

17 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

iran Farsça tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Farsça metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Farsça tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Farsça tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli Farsça tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Farsça çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Farsça – Türkçe  17 TL

Türkçe – Farsça  17 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Farsça tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Farsça tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Farsça Konusunda Ki Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Farsça Tercüme 99%
  Farsça & Türkçe Tercüme 97%
  Farsça Sözlü Tercüme 90%
  Farsça Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

   

  Farsça Hakkında

  İran bölgesinde konuşulan Farsça, Ortadoğu coğrafyasında ikinci kültür dili sayılmaktadır. Geçmişte İslami tasavvuf eserleri Farsça diliyle yazılmış olan bu dil zengin bir yapıya sahiptir. Farsça birçok dilden farklı olarak şiirsel ve melodik olarak bilinen bir dildir. Bu nedenle bu dili çevirmek hassasiyet isteyen bir iştir ve profesyonellik gerektirir.

  Farsça bölgedeki Türk hâkimiyeti nedeniyle Türkçeden de oldukça etkilenmiştir. Zaman içerisinde büyük değişimler geçirerek günümüzdeki halini almıştır. Eski, Orta, Klasik ve Çağdaş Farsça olarak bölünmüştür. Eski Farsça ’ya ait kayıtlar M.Ö. 1000’li yıllara dayanır. Bu ve sanatsal bir dil olması nedeniyle çeviri konusu da oldukça önem taşımaktadır.

   

  Farsça gibi hassasiyet isteyen bir dil konusunda hiçbir sorun yaşamamak için deneyimli ve kaliteli bir tercüme bürosuna başvuru yapmak gerekmektedir. İşini her anlamda en iyi şekilde yapan hedeftercume.com uygun fiyatlarıyla sizleri de beklemektedir. Böylece hiçbir stres yaşamadan sadece bekleyip en iyi tercümeyi elinizde bulabilirsiniz. Kurumsal Tercüme Bürosu olarak günümüze kadar insanların isteklerini de göz önünde bulundurarak tam olarak isteneni vermekteyiz. İşinizi şansa bırakmadan sağlanan bu profesyonel destekten siz de yararlanabilirsiniz. Hedef tercüme bürosu bünyesinde çalışan anadili Farsça olan ve İran ve Ortadoğu kültürünü çok iyi bilen tercümanlarca çevirilerinizi yaptırmaktadır.

   

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top