Farsça Tercüme

Farsça  İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan ve Basra Körfezi’nde konuşulan bir dildir. Ülkemiz, bu dille tarihi, kültürel benzerlikleri ve farklı sosyal nedenlerden dolayı yakın bir ilişki içindedir.  

Farsçanın diğer dillere göre çevirisi daha meşakkatli ve dolayısıyla daha dikkatli bir çalışmayı gerektirmektedir.

Hedef Tercüme Bürosu yılların deneyimiyle ve şimdiye kadar verdiği başarılı hizmetler sayesinde tercih sırasında en başlarda yer almaktadır. Hedef Tercüme çalışmalarının her birine gereken önemi vermekte ve bunu da en hızlı şekilde yapmaktadır.

En uygun fiyatlarda verdiğimiz kurumsal tercüme hizmetimiz  sadece uygun fiyatlarıyla değil, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla da ayrılmaktadır. Bu ayrıcalıklı hizmetimizi şimdi Farsça dilinde sizlere sunmaktayız.

Deneyimimiz, garantimizdir.

Farsça Tercüme

Farsça Tercüme Fiyatları

En Uygun Fiyat ve En Kaliteli Hizmet Garantisi
17 TL KDV Dahil Değildir
Türkçe – Farsça Tercüme
1000 Karakter
7 Gün 24 Saat Hizmet
17 TL KDV Dahil Değildir
Farsça – Türkçe Tercüme
1000 Karakter

Farklılıklarımız

Neden Biz?

Farsça tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Farsça metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Farsça tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın. Hızlı İletişim! 

En Uygun Fiyat Garantisi

Farsça tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli Farsça tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Farsça çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Farsça – Türkçe  17 TL

Türkçe – Farsça  17 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Günün her saatinde Farsça tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Farsça tercüme hizmeti almayın!

Aynı Gün Kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

Güvenliğiniz Garantimiz Altında

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor