Fatura Çevirisi

Sürekli ilişki içerisinde olduğunuz firmalar için faturaların bir kopyası gerekir. Düzenlemiş olduğunuz faturaları da iş ortaklarınızın diline çevirmeniz de ticari anlamda bir zorunluluktur. Fatura Çevirisi gerçekten önemli bir durumdur. Satılan veya alınan ürünlerin boyutları, içerikleri ve adetleri gibi konularda dikkatli bir şekilde çeviri hizmeti alınmadığında farklı sorunlar ile karşılaşılabilir.

Hedef Tercüme olarak sizlere bu konuda uzun yıllardan beri verdiğimiz hizmet ve kalite garantisiyle Fatura Çevirisi işlemlerinde de hizmet veriyoruz. Firmamız bu önemli çeviri işlemlerinde sizlere Full time çalışan personelleriyle yardımcı olarak orijinal fatura çevirisi alanında deneyimli bir şekilde işlem yapmaktadır. Bunun yanı sıra hızlı teslimat ve uygun fiyat garantisiyle de memnuniyetinizi sağlamaya devam ediyoruz. Dakikalar içerisinde fiyatlandırma bilgisi almak için bizlere telefon ya da sitemiz üzerinden Online Chat desteği ile ulaşabilirsiniz. Alacağınız tüm hizmetlerin firmamızın güvenlik ve gizlilik politikalarıyla desteklendiğini de unutmamanız gerekiyor.

Hedef Tercümeden alacağınız hizmetlerin ücretsiz kargo ile tarafınıza ulaştırılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi de firmamızın hizmetlerinden biridir. 65 ülke ile işbirliği içinde olduğumuz için bu konuda tüm dünya dillerinde de tercüme hizmetleri veriyoruz. Yüksek çeviri kalitesiyle birlikte hızlı çeviri tesliminin yapıldığı büromuzda teknolojinin tüm imkânlarından faydalanıyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen ve sektörde öncü firma olarak Hedef Tercümeyi tercih edebilir ve sorunsuz bir çeviri hizmeti alabilirsiniz.

İletişim

Fatura Çevirisi

Fatura Çevirisi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top