fbpx

Fransızca Tercümede Aradığınız Güven

Fransızca dünya üzerinde 80 milyondan fazla insanın anadilidir. Fakat toplamda 270 milyon kadar insan Fransızca konuşmaktadır. Fransa’nın geçmişte izlediği yayılmacı politika sayesinde Afrika ve Kuzey Amerika’da da yaygın olarak konuşulmaktadır.

Fransızca, Fransa, Kanada, Belçika, İsviçre, Kamerun da dahil olmak üzere toplamda 29 ülkede resmi dildir. Hatta Kanada da Kanada Fransızcası adında yeni bir dil ortaya çıkmıştır.

Fransızca tercüme hizmetlerimiz yazılı ve sözlü olmak üzere tüm terminolojileri kapsamaktadır. Özellikle iş hayatında ve göçmenlik konusunda Fransızca tercümelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Profesyonel Fransızca Tercüme Hizmetleri

 

Yüksek Kalite

Anadili Fransızca olan tercümanlar sayesinde yüksek kaliteli çevirileri müşterilerimize sunuyoruz.

7/24 Açığız

Acil ihtiyaçlarınız için gece gündüz tercüme teklifi isteyebilir ve bilgilendirme talep edebilirisiniz.

Uygun Fiyatlar

Fransızca tercümeler için 14 TL’den başlayan fiyatlar ile en doğru sonuçları sizlere ulaştırıyoruz.

Hız

Doğru tercümanları belirliyoruz bu sayede söz verdiğimiz süre sürede dosyalarınızı size ulaştırıyoruz.

Noter Yeminli Tercümeler İçin Bize Ulaşabilirsiniz

İster Türkiye’de ister Fransa’da ya da Fransızca konuşulan herhangi bir ülkede göçmenlik, eğitim veya iş hayatı ile ilgili bir onaylı tercümelere ihtiyaç duyduğunuz anda yüksek doğruluk oranlı çevirileri noter yeminli ve apostil tasdikli bir şekilde sizlere sunabiliyoruz.

Noter yemini gibi onay işlemlerinde hıza oldukça dikkat ediyoruz. Merkezi konumumuz ile en kısa sürede istediğiniz yere istediğiniz şekilde belgelerinizi teslim ediyoruz.

Noter Yeminli Tercüme Örnekleri
 • Vize Passaport
 • Öğrenci belgesi, diploma, transkript
 • Hastane raporları
 • Mali raporlar
 • Tutanaklar
 • Evlilik cüzdanı
 • Ve tüm belgelerinize noter onayı işlemleri uygulayabiliyoruz.

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Fransızca Sektör Uzmanlıkları

Neden Sektörler Üzerinde Duruyoruz?

İş hayatındaki çevirilerde teknik terimler ve prosedürler doğru sonuçlara ulaşma konusunda etkilidir. Bu yüzden belirli alanlarda uzmanlaşmış tercüman kadrosu ile çalışıyoruz. Teknik, tıbbi, akademik, hukuki terminolojilerin yanı sıra çalıştığınız sektörde bizim için oldukça önemlidir.

İster turizm sektörü ister enerji sektörü tüm sektörlerde Fransızca metinler çevirebilecek geniş tercüman kadrosuna sahibiz. Uluslararası çalışmalarınızda başarınız için odaklanıyoruz.

Sektör Uzmanlıklarımız
 • Lojistik
 • Finans
 • Sağlık
 • Eğitim
 • Bilişim teknolojileri
 • Turizm
 • Ve tüm sektörlerde hizmet veriyoruz.

Fransızca Tercüme Fiyatları

Türkçe – Fransızca Tercüme

14 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Fransızca – Türkçe Tercüme

14 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

 

Fransızca Sözlü Tercüme

Sözlü tercümeler ardıl ve simultane olmak üzere ikiye ayrılır. Anlık çeviriler kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Simultane tercümelerde dinleyici sayısının fazla olmasından kaynaklı olarak ekipman kullanılmaktadır.

Kaliteli ekipmanlar ile katılım sağladığımız organizasyonlarda teknik aksaklıklar yaşanmaması için  yedek ekipmanları hazırda bulunduruyoruz. İki tane tercüman ile çalıştığımız için kesintisiz çeviri yapabilmekteyiz.

Fransızca sözlü tercümelerde tercümanın kelime dağarcığı oldukça önemlidir. Konuşulan konu üzerine en az konuşmacı kadar bilgi olması gerekmektedir. Bu yüzden hangi konuda istediğiniz olduğunu öğrenip konu üzerine en bilgili tercümanı belirliyoruz.

Fransızca Sözlü Tercüme

Fransızca Yerelleştirme Hizmetlerimize Bir Göz Atın

Tüm dünyaya yayılmış bir dil olan Fransızca özellikle Afrika’da oldukça sık konuşulur. Bu yüzden yüzlerce farklı lehçede için dil bilgisi kurallarının yanı sıra teleffuzlarda değişmektedir.

En kaliteli hizmeti sunabilmek için projelerinizin nerede kullanılacağını bize belirtmenizi istiyoruz. Bu sayede yerel dilde uzman tercümanlar hatasız bir çeviri gerçekleştirebiliyor.

Yerelleştirme marka konumlandırma çalışmaları için oldukça kullanışlıdır. Çünkü yerel firmalar ile aranızdaki kültür farkları ortadan kaldırılır.

Yerelleştirme

Back to Top