Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi

Üniversite bittikten sonra her öğrencinin hayâli olan mezuniyet belgesi için Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Öğrenciler mezun olduğu üniversiteden aldığı mezuniyet belgesinde tüm bilgiler yazılıdır ve bazı durumlarda üniversiteler diploma vermek yerine geçici mezuniyet belgesi vermektedir.

Bu durumda diploma verilmemesinin farklı nedenleri olabilir ancak öğrencinin mağdur olmaması adına bu şekilde belgeler sunulur. Bu belge gerçek mezuniyet belgesiyle aynı niteliktedir. Bir takım iş başvurularında alacağınız bu belge diploma işlevi görmektedir. Yurt içi ve yurt dışı iş başvurularında da lazım olabilecek bu belgenin, iş başvurusu yapılacak ülkenin dili için tercüme edilmesi gerekecektir. Tam da bu noktada Hedef Tercüme olarak sizlerin Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi işlemlerinde başarılı bir şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca bu işlem gerçekten kolay bir işlem değildir ve tamamen uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Uzun yılların verdiği deneyim sayesinde sizlere bu konuda da yardımcı oluyor ve bunun dışındaki acil tercüme hizmetlerinde de yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Üstün tercüme kalitesinin yanında güvenlik ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak son teknolojilerden yararlanırken sizlere tüm dünya dillerinde ve tekniklerde tercüme hizmeti sunuyoruz. Hızlı çeviri işlemlerinin yanı sıra tercüme hizmetlerinden sonra sunduğumuz ücretsiz kargo hizmeti ile tercüme hizmetlerinde öncü olmaya devam ediyoruz. Acil olarak doğan tercüme ihtiyaçlarınızda da kaliteli ve hızlı çözümler sizler için hazırlanmaktadır.

İletişim

Mezuniyet Belgesi

Geçici Mezuniyet Belgesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top