fbpx

Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi.

Üniversite bittikten sonra her öğrencinin hayâli olan mezuniyet belgesi için Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Öğrenciler mezun olduğu üniversiteden aldığı mezuniyet belgesinde tüm bilgiler yazılıdır ve bazı durumlarda üniversiteler diploma vermek yerine geçici mezuniyet belgesi vermektedir.

Bu durumda diploma verilmemesinin farklı nedenleri olabilir ancak öğrencinin mağdur olmaması adına bu şekilde belgeler sunulur. Bu belge gerçek mezuniyet belgesiyle aynı niteliktedir. Bir takım iş başvurularında alacağınız bu belge diploma işlevi görmektedir. Yurt içi ve yurt dışı iş başvurularında da lazım olabilecek bu belgenin, iş başvurusu yapılacak ülkenin dili için tercüme edilmesi gerekecektir. Tam da bu noktada Hedef Tercüme olarak sizlerin Geçici Mezuniyet Belgesi Tercümesi işlemlerinde başarılı bir şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca bu işlem gerçekten kolay bir işlem değildir ve tamamen uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Uzun yılların verdiği deneyim sayesinde sizlere bu konuda da yardımcı oluyor ve bunun dışındaki acil tercüme hizmetlerinde de yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Üstün tercüme kalitesinin yanında güvenlik ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak son teknolojilerden yararlanırken sizlere tüm dünya dillerinde ve tekniklerde tercüme hizmeti sunuyoruz. Hızlı çeviri işlemlerinin yanı sıra tercüme hizmetlerinden sonra sunduğumuz ücretsiz kargo hizmeti ile tercüme hizmetlerinde öncü olmaya devam ediyoruz. Acil olarak doğan tercüme ihtiyaçlarınızda da kaliteli ve hızlı çözümler sizler için hazırlanmaktadır.

İletişim

Mezuniyet Belgesi

Geçici Mezuniyet Belgesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top