Gizlilik Sözleşmesi Tercümesi.

Gizlilik Sözleşmesi Tercümeleri

Ticari ilişkiler söz konusu olduğunda, tarafların işbirliği ile yürütülen proje ya da paylaşılan işin konusu ile ilgili olarak gizlilik içerdiği açıkça belirtilen bilgi ya da belgelerin tarafların onayı olmaksızın üçüncü taraf olarak kabul edilebilecek herhangi bir gerçek ve/veya tüzel kişiye açıklanmamasını sağlamak üzere gizliliğin sınırlarının ve koşullarının belirlendiği sözleşmelere gizlilik sözleşmesi adı verilmektedir. Gizlilik sözleşmeleri, taraf olanların paylaştıkları fikir, proje ve ticari sırlar üzerinde kontrol hakkı sağladığı gibi ihlali durumunda hakların korunması açısından da önem taşımaktadır.

Ticari faaliyette bulunan işletmeler için büyük önem taşıdığı bilinen gizlilik sözleşmelerinin tercümesi de aynı derecede gizlilik gerektirmektedir. 2005’ten bu yana hizmet veren Hedef Tercüme, gizlilik sözleşmelerinin tercümesinde full time çalışan uzman tercümanlarımız sayesinde gizlilik ve güvenlik garantisi vermemizin yanı sıra hizmetlerimizde üstün tercüme kalitesi ile de rakiplerimiz arasından sıyrılmaktayız.

Gizlilik sözleşmelerinin firmalar için önemi, acil tercüme ihtiyaçlarını da beraberinde getirmektedir. Acil tercüme ihtiyaçlarında çok hızlı ve kaliteli çözümlerimizin dışında, müşterilerimiz için önem taşıyan bilgileri içeren gizlilik sözleşmelerini herhangi bir koşulda üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşmamayı ve büyük bir gizlilik içinde korumayı taahhüt etmekteyiz.

65 ülke ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızla her dil ve teknikte sunduğumuz çeviri hizmetlerine gizlilik sözleşmelerinin tercümesi de dahildir. Firmamıza e-posta, telefon, whatsapp ve web sitemizde bulunan canlı yardım desteği ile bizlere anında ulaşabilir, 7 gün 24 saat sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İletişim

Gizlilik Sözleşmesi Tercümesi

Gizlilik Sözleşmesi Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top