Grafik Çevirisi

İş yaşamında verilerin grafiklerle anlatımı çok yararlanılan bir uygulamadır. Çeşitli programlar kullanılarak hazırlanan grafikler, konunun daha hızlı ve görsel olarak ifade edilmesinde oldukça etkili olmaktadır. Çok uluslu ve dış ticaretin önem kazandığı işletmelerde, grafik tercümesine ihtiyaç duyulabilmektedir. Farklı dillerde yapılacak sunumlarda ya da web sitelerinde, tanıtım dokümanlarında kullanılacak grafiklerin tercümesi, diğer tercüme türlerine göre farklı konularda dikkat gerektirmektedir. Grafik tasarımını bozmadan sadece metin tercümelerinin yapılması ve grafik üzerine yerleştirilmeye uygun hale getirilmesi dil bilgisinin yanında bilgisayar kullanımı konusunda da uzmanlık gerektirmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak grafik çevirisi işlerinde de bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimimiz ve uzman kadromuzla hizmet vermekte ve müşterilerimizin orijinal belgelerinin tasarımına sadık kalmaya özen göstermekteyiz.

Müşterilerimiz tarafından dünyanın her yerinden web sitemizde bulunan online destek sistemi, e-posta ya da cep telefonu ya da Whatsapp uygulaması ile gönderilen grafik dosyaları, uzman personelimiz tarafından öncelikle yalın metin haline getirilmekte, tam zamanlı çalışan tercümanlarımız tarafından üstün tercüme kalitesiyle çevirisi yapıldıktan sonra müşterimizin talebine göre grafik dosyası üzerine görsel olarak eklenmektedir. Hedef Tercüme tüm çalışmalarımızda müşterilerimize gizlilik ve güvenlik garantisi ile hizmet etmekteyiz. Acil tercüme ihtiyaçlarında 7/24 verdiğimiz aralıksız hizmetlerimiz sayesinde çok hızlı ve kaliteli çözümlerle müşterilerimizin tüm tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için gayret göstermekteyiz. Gerektiğinde tercüme edilen belgelerin ücretsiz kargo ile adrese teslimini de sağlamaktayız.

İletişim

Grafik Çevirisi

Grafik Çevirisi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top