fbpx

Grafik Çevirisi.

İş yaşamında verilerin grafiklerle anlatımı çok yararlanılan bir uygulamadır. Çeşitli programlar kullanılarak hazırlanan grafikler, konunun daha hızlı ve görsel olarak ifade edilmesinde oldukça etkili olmaktadır. Çok uluslu ve dış ticaretin önem kazandığı işletmelerde, grafik tercümesine ihtiyaç duyulabilmektedir. Farklı dillerde yapılacak sunumlarda ya da web sitelerinde, tanıtım dokümanlarında kullanılacak grafiklerin tercümesi, diğer tercüme türlerine göre farklı konularda dikkat gerektirmektedir.

Grafik tasarımını bozmadan sadece metin tercümelerinin yapılması ve grafik üzerine yerleştirilmeye uygun hale getirilmesi dil bilgisinin yanında bilgisayar kullanımı konusunda da uzmanlık gerektirmektedir. Hedef Tercüme Bürosu olarak grafik çevirisi işlerinde de bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimimiz ve uzman kadromuzla hizmet vermekte ve müşterilerimizin orijinal belgelerinin tasarımına sadık kalmaya özen göstermekteyiz.

Müşterilerimiz tarafından dünyanın her yerinden web sitemizde bulunan online destek sistemi, e-posta ya da cep telefonu ya da Whatsapp uygulaması ile gönderilen grafik dosyaları, uzman personelimiz tarafından öncelikle yalın metin haline getirilmekte, tam zamanlı çalışan tercümanlarımız tarafından üstün tercüme kalitesiyle çevirisi yapıldıktan sonra müşterimizin talebine göre grafik dosyası üzerine görsel olarak eklenmektedir.

Hedef Tercüme tüm çalışmalarımızda müşterilerimize gizlilik ve güvenlik garantisi ile hizmet etmekteyiz. Acil tercüme ihtiyaçlarında 7/24 verdiğimiz aralıksız hizmetlerimiz sayesinde çok hızlı ve kaliteli çözümlerle müşterilerimizin tüm tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için gayret göstermekteyiz. Gerektiğinde tercüme edilen belgelerin ücretsiz kargo ile adrese teslimini de sağlamaktayız.

İletişim

Grafik Çevirisi

Grafik Çevirisi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top