Gürcüce Tercüme

Türkiye’nin Kuzeydoğusunda bulunan komşusu Gürcüstan’ın resmi dili olan Gürcüce kendine özel bir yazım sistemine göre yazılmış bir dildir. Türkiye ile yakın ilişkileri ve bulunduğu konum dolayısıyla turizm sektörü başta olmak üzere birçok alanda Gürcüce tercümeye ihtiyaç artmaktadır.

Tercüme konusunda yılların deneyimi olan Hedef Tercüme Bürosu Gürcüce tercümede üstün kaliteli çeviriyi uygun fiyatlara sunmaktadır. Hedef Tercüme 2005 yılından bu yana hizmet vermekle beraber 10 yıl içinde yurt içinde ve dışında sayısız projeyi de başarıyla sonuçlandırmıştır. Tercümede kaliteli ve güveni eksik etmeyen Hedef Tercüme müşterilerine daha iyi hizmet vermek için sorumluluklarını büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Gürcüce Tercüme Fiyatları

Türkçe – Gürcüce Tercüme

38 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Gürcüce – Türkçe Tercüme

38 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Farklılıklarımız

gurcistanGürcüce tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en düşük fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmeye devam ediyor. Şirketler yada bireysel müşterilerimizin Gürcüce metinlerini titizlikle analiz ederek en uygun çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz bu noktada sizler için en özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Gürcüce tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere hemen ulaşın.Hızlı İletişim! 

en-uygun-fiyat

Gürcüce tercüme dosyanızın boyutu yada karakter sayısı her ne olursa olsun en uygun fiyat çözümlerini sizlerle buluşturan firmamız bu noktada en düşük maliyetle en kaliteli Gürcüce tercüme hizmetini sunmaya ediyor. Bu noktada dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden en hesaplı Gürcüce çeviri çözümlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Gürcüce – Türkçe  38 TL

Türkçe – Gürcüce  38 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde Gürcüce tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan Gürcüce tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımız da kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Gürcüce Uzmanlıklarımız

  Türkçe & Gürcüce Tercüme 99%
  Gürcüce & Türkçe Tercüme 97%
  Gürcüce Sözlü Tercüme 90%
  Gürcüce Yazılı Tercüme 99%
  Hızlı Teknik Destek 99%
  En Uygun Fiyat 100%

   

  Gürcüce Hakkında

  Gürcistan konumu nedeniyle Türkiye için önemli bir ülkedir. Kuzeyinde Rusya, güneyinde Azerbaycan, Ermenistan ve güneybatısında Türkiye yer alır. Gürcistan’ın batı sınırını Karadeniz belirler. Gürcistan çok eski dönemlerden itibaren yerleşim yeri olarak kullanılmaktadır. Genellikle geçimini sanayi ve tarımdan sağlamaktadır. Daha çok dağlık bir coğrafyaya sahiptir. Daha çok tarımla uğraşırlar. Türkiye Gürcistan ilişkisi Osmanlı dönemine kadar dayanmaktadır. Ve özellikle son yıllarda Türk işadamlarının yatırımları 1 milyar doları geçmiş durumda. Karşılıklı ilişkileri en üst seviyede bulunmaktadır. Gürcistan’da 350 civarında Türk firması bulunmaktadır. En büyük yabancı yatırımcı ülke olan Türkiye aynı zamanda Gürcistan’ı kardeş ülke olarak görmektedir. 2011 yılından itibaren Gürcistana sadece kimlik kartlarıyla giriş yapılabiliyor. Bu nedenle oraya giden Türk turist sayısı da oldukça fazladır. Bu kadar yakın ilişki içerisinde olunca ister istemez dil konusunda anlaşma yollarına gidilmeye çalışılmıştır.

  Günümüzde Gürcistan ile bu kadar yakın olan ilişkilerimizde sık sık iletişim halinde olmamız gerekebiliyor. Gerek iş alanında gerekse ikili ilişkilerde ya da sosyal alanlarda anlaşmayı sağlamak için profesyonel yardım almak gerekebiliyor. Dil konusundaki ihtiyaçlarınız için tercüme bürolarından profesyonel destek alabilirsiniz. İşinde uzman olan ve yılların deneyimini taşıyan Hedef Tercüme Bürosu en doğru şekilde çeviri yapar ve size de sadece içiniz huzurlu bir şekilde beklemek kalır. İşinde deneyimli olan elemanlarıyla sizin de en kaliteli çeviriden faydalanmanızı sağlamaktadır. Kalite ve güven kokan Hedef Tercüme müşterilerine daha iyi hizmet vermek için personel kadrosunu büyük bir titizlikle seçmektedir. Bütün yaptığı işlerden müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

   

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Back to Top