fbpx

Gürcüce Tercüme.

Profesyonel Gürcüce Tercüme Hizmetleri

Türkiye’nin Kuzeydoğusunda bulunan komşusu Gürcüstan’ın resmi dili olan Gürcüce kendine özel bir yazım sistemine göre yazılmış bir dildir. Türkiye ile yakın ilişkileri ve bulunduğu konum dolayısıyla turizm sektörü başta olmak üzere birçok alanda Gürcüce tercümeye ihtiyaç artmaktadır.

Tercüme konusunda yılların deneyimi olan Hedef Tercüme Bürosu Gürcüce tercümede üstün kaliteli çeviriyi uygun fiyatlara sunmaktadır. Hedef Tercüme 2005 yılından bu yana hizmet vermekle beraber 10 yıl içinde yurt içinde ve dışında sayısız projeyi de başarıyla sonuçlandırmıştır. Tercümede kaliteli ve güveni eksik etmeyen Hedef Tercüme müşterilerine daha iyi hizmet vermek için sorumluluklarını büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Hızlı İletişim!

Gürcüce Tercüme Hizmetleri

Gürcüce Tercüme Fiyatları

Türkçe – Gürcüce Tercüme

38 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Gürcüce – Türkçe Tercüme

38 TL 1000 Karakter
    • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

38 TL’den başlayan fiyatlar ile Gürcüce tercüme hizmetleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Gürcüce Uzmanlıklarımız

Türkçe & Gürcüce Tercüme 99%
Gürcüce & Türkçe Tercüme 97%
Gürcüce Sözlü Tercüme 90%
Gürcüce Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%

Gürcüce Hakkında

Gürcistan konumu nedeniyle Türkiye için önemli bir ülkedir. Kuzeyinde Rusya, güneyinde Azerbaycan, Ermenistan ve güneybatısında Türkiye yer alır. Gürcistan’ın batı sınırını Karadeniz belirler. Gürcistan çok eski dönemlerden itibaren yerleşim yeri olarak kullanılmaktadır. Genellikle geçimini sanayi ve tarımdan sağlamaktadır. Daha çok dağlık bir coğrafyaya sahiptir. Daha çok tarımla uğraşırlar. Türkiye Gürcistan ilişkisi Osmanlı dönemine kadar dayanmaktadır. Ve özellikle son yıllarda Türk işadamlarının yatırımları 1 milyar doları geçmiş durumda. Karşılıklı ilişkileri en üst seviyede bulunmaktadır. Gürcistan’da 350 civarında Türk firması bulunmaktadır. En büyük yabancı yatırımcı ülke olan Türkiye aynı zamanda Gürcistan’ı kardeş ülke olarak görmektedir. 2011 yılından itibaren Gürcistana sadece kimlik kartlarıyla giriş yapılabiliyor. Bu nedenle oraya giden Türk turist sayısı da oldukça fazladır. Bu kadar yakın ilişki içerisinde olunca ister istemez dil konusunda anlaşma yollarına gidilmeye çalışılmıştır.

Günümüzde Gürcistan ile bu kadar yakın olan ilişkilerimizde sık sık iletişim halinde olmamız gerekebiliyor. Gerek iş alanında gerekse ikili ilişkilerde ya da sosyal alanlarda anlaşmayı sağlamak için profesyonel yardım almak gerekebiliyor. Dil konusundaki ihtiyaçlarınız için tercüme bürolarından profesyonel destek alabilirsiniz. İşinde uzman olan ve yılların deneyimini taşıyan Hedef Tercüme Bürosu en doğru şekilde çeviri yapar ve size de sadece içiniz huzurlu bir şekilde beklemek kalır. İşinde deneyimli olan elemanlarıyla sizin de en kaliteli çeviriden faydalanmanızı sağlamaktadır. Kalite ve güven kokan Hedef Tercüme müşterilerine daha iyi hizmet vermek için personel kadrosunu büyük bir titizlikle seçmektedir. Bütün yaptığı işlerden müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

Back to Top