Hakkari Tercüme.

Türkiye’deki tercüme büroları arasında tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile her zaman bir adım önde olan Hedef Tercüme, her geçen gün kalitesini ve hizmet ettiği kitleiyi genişletiyor. Kadrosunda bulunan uzman tercümanlar ile müşterilerini çok iyi analiz ederek en doğru hizmeti, kusursuz ve bir şekilde, minimum hata ile maksimum hızda sunan Hede Tercüme, Türkiye’nin her noktasından gelecek taleplere cevap verebilecek şekilde çalışıyor.

Hedef Tercüme Hakkari’de Hizmetinizde

İnternet sitesinin etkinliği ve müşterileri ile kurduğu güçlü iletişim ağı sayesinde Türkiye’nin her bir yanındaki müşterilerin tamamına en yakın tercüme bürosudur. Hedef Tercüme uzmanları tercümeye güney doğusu bölgesinde tarihi kültürel dokusuyla ülkemize zenginlik katan Hakkari’den gelen tercüme taleplerine her müşteri için geçerli olduğu gibi yoğun ilgi, etkin hizmet felsefesi ile yaklaşmaktadır.

Hedef Tercüme Bürosu, teknik, mesleki ya da akademik her tercüme türünde sözlü veya yazılı, ayrı ayrı uzmanlaşmış, o alanların içinden gelen tercüme kadrosu ile Hakkari’de tercümeye ihtiyaç duyan herkesin tek adresi olmayı hedeflemektedir.

Hakkari’nin Her Noktasından Hedef Tercüme’ye Ulaşabilirsiniz

Hakkari Merkez, Çukurca, Şemdinli,Yüksekova gibi ilçeler de dahil, bir internet bağlantısı ya da telefon olan her yerden, bir Hedef Tercüme Bürosu uzmanı ile irtibata geçebilirsiniz. Üstelik tercüme işleriniz dünyanın tüm dillerinden Türkçe’ye, ya da Türkçe’den diğer dillere ihtiyacınız olan maksimum hızda sizlere ulaştırılacaktır.

Kurulduğu ilk yıl olan 2005 yılından bu yana on binlerce sayfa, saatlerce ses ve görüntü kaydını tercüme eden Hedef Tercüme Bürosu’nun önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. Olabilecek en uygun fiyatlarda hizmet sunarken tercüme için gönderilen belge ve kaynaklara güvenlik ve gizlilik garantisi verilmektedir. Örneğin tercüme edilmesi için Hedef Tercüme uzmanlarına ilettiğiniz belge ya da ses kayıtları üçüncü kişi, kurum kuruluş veya şirketlerle paylaşılmıyor.

Kaliteli Refanslarıyla Hedef Tercüme

Türkiye’nin dört bir yanında 10 yılı aşkın bir zamandır tercüme hizmeti veren Hedef Tercüme’nin kurumsal anlamda onlarca referansı bulunuyor. Akbank, IKEA, Microsoft, Coca Cola, Mitsubishi gibi daha birçok kurumsal marka ve şirket Hedef Tercüme Bürosu, tecrübesinden faydalanmıştır.
İletişim

Hakkari

Hakkari

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

7/24 Açığız

Dünya genelindeki müşterilerimize ve acil ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çağrılarınıza 7/24 cevap veriyoruz.

Hız

Proje koordinatörlerimiz en doğru tercüman seçimleri ile en hızlı şekilde sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top