Hedef Tercüme Hakkında

Hedef Tercüme Hakkında

2005 yılında kurulan firmamız sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısıyla fark yaratmaya çalışıyor. Tercüme ile ilgili tüm faaliyetlerde her zaman daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Hızlı, kaliteli ve hesaplı bir tercüme hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiş firmamız. Bildiği dillerde uzman tercümanlar ve proje koordinatörlerinin yanı sıra doktor, mühendis, avukat gibi alanlarında uzman kişilerle de çalışmaktadır. Aynı zamanda yerelleştirme uzmanlarımız ve editörlerimizle beraber en iyi hizmeti verebilmek için 16 tam zamanlı çalışma arkadaşımız, 386 freelancer tercüman, 3 proje koordinatörü, 2 yerelleştirme uzmanı, 2 redakte uzmanı, 4 editörümüz ile kocaman bir ekibe sahibiz.

Simultane ardıl gibi sözlü tercüme türünün yanı sıra, noter yeminli, tıbbi, akademik, hukuki, finansal, teknik, web sitesi tercüme gibi yazılı tercüme türlerinde de isteklerinize cevap verebiliyoruz. Tüm dillerde kalite, hız ve uygun fiyatlandırma stratejimiz ile 11 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veriyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Kurumsal

Firmamız kurumsal yapımızla 7/24 çalışmaktayız.

Hesaplı

En hesaplı fiyatları kaliteden ödün vermeden sunuyoruz.

Hızlı

Tercümelerinizi en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Kaliteli

Kalitede ödün vermeden uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Bizlere en çok ilettiğiniz soruları cevapladık. Aklınıza takılan başka sorularda var ise alanında uzman danışmanlarımız ile en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Teslim Alabilirim
Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz şekilde sizlere dosyanızı ulaştırabiliriz. İster kargo yoluyla veya uçak kargo ile hızlı teslimat. İsterseniz. Mail ve fax yoluyla. İsterseniz elden alabilir hatta büromuza gelip alabilirsiniz. Özel kurye yoluyla da teslim almanız mümkün.
Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz?
Tercüme servislerimiz mümkün olduğu kadar hızlı gerçekleştirilmektedir. İşinizi teslim etmeden önce teslim süresini belirleyebilir, isterseniz acil tercüme hizmeti alarak en hızlı çeviri sürecine dahil olabilirsiniz.
Tercümanlık Nasıl Bir Meslektir?

Tercümanlık mesleği tüm dillerde profesyonelce çeviri hizmetleri veren kişilere denmektedir. Tercümanlar sözlü ve işaret dili ile tercüme yaparken mütercimler ise yazılı çeviri yapar.

Hangi Servisleri Kullanıyorsunuz?
Sözlü tercüme, yazılı tercüme, yerelleştirme, editleme, hizmetlerini tüm dünya dillerinde sağlamaktayız.