Hakkımızda

Hedef Tercüme Hakkında

2005 yılında kurulan firmamız sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısıyla fark yaratmaya çalışıyor. Tercüme ile ilgili tüm faaliyetlerde her zaman daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Hızlı, kaliteli ve hesaplı bir tercüme hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiş firmamız. Bildiği dillerde uzman tercümanlar ve proje koordinatörlerinin yanı sıra doktor, mühendis, avukat gibi alanlarında uzman kişilerle de çalışmaktadır. Aynı zamanda yerelleştirme uzmanlarımız ve editörlerimizle beraber en iyi hizmeti verebilmek için kocaman bir ekibe sahibiz.
Simultane ardıl gibi sözlü tercüme türünün yanı sıra, noter yeminli, tıbbi, akademik, hukuki, finansal, teknik, web sitesi tercüme gibi yazılı tercüme türlerinde de isteklerinize cevap verebiliyoruz. Tüm dillerde kalite, hız ve uygun fiyatlandırma stratejimiz ile 11 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veriyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Hızlı

Tercümelerinizi en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Hesaplı

En hesaplı fiyatları kaliteden ödün vermeden sunuyoruz.

Kaliteli

Kalitede ödün vermeden uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Kurumsal

Firmamız kurumsal yapımızla 7/24 çalışmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sözlü tercüme, yazılı tercüme, yerelleştirme, editleme, hizmetlerini tüm dünya dillerinde sağlamaktayız.
Tercüme servislerimiz mümkün olduğu kadar hızlı gerçekleştirilmektedir. İşinizi teslim etmeden önce teslim süresini belirleyebilir, isterseniz acil tercüme hizmeti alarak en hızlı çeviri sürecine dahil olabilirsiniz.
Fiyatların belirlenmesinde birçok etken mevcut. Öncelikle 1000 karakter başı fiyatlandırma yapılmaktadır. Hangi dilde hizmet istediğinize göre fiyatlar değişmektedir. Aynı zamanda bir an önce teslim almak istiyorsanız hızda fiyatlara etki etmekte ve acil tercümeye girmektedir. Terminolojiye göre de fiyatlandırma yapılmaktadır.
Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz şekilde sizlere dosyanızı ulaştırabiliriz. İster kargo yoluyla veya uçak kargo ile hızlı teslimat. İsterseniz. Mail ve fax yoluyla. İsterseniz elden alabilir hatta büromuza gelip alabilirsiniz. Özel kurye yoluyla da teslim almanız mümkün.

Farklılıklarımız

 • Alanında uzman kadroya sahip olmamız sayesinde kaliteyi ön plana çıkarıyoruz.
 • 7/24 iş politikasıyla hızlı ve pratik çözümlerimizle bekleme sürenizi azaltıyoruz.
 • Uygun fiyatlar ve size özel avantajlarla fark yaratıyoruz.
 • Sektöründe lider firmalar ile çalışıyoruz.
 • İnovasyon çalışmaları ile geleceğe değer veriyoruz.
 • Kişilere ve firmalara özel çalışma ekibi oluşturuyoruz.

Basında Biz

Hedef Tercüme’nin deneyimli tercümanlarından Bengü Soykal Uzman TV’nin tercüme sektörü hakkındaki sorularına yanıtlar verdi.

Tercüman nasıl olunur,  çevirmenlik nasıl bir meslektir, tercüman olmak için hangi eğitimleri almak gerekiyor gibi bir çok soruyu yanıtlayan Bengü Soykal sektöre adım atacaklar için rehber niteliğinde bilgiler sundu.

Hedef Tercüme Youtube kanalımızdan tercüme ve şirketimiz hakkındaki videolara göz atabilirsiniz. Ayrıca Uzman TV sayfamıza bakabilirsiniz. Yazılı, görüntülü ve sözlü basında yer alan haberleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Müşterilerimizden Bazıları

 • Nestle Logo
 • Nissan Logo
 • Banvit Logo
 • Kanald Logo
 • Pegasus_Airlines Logo
 • Eti Logo
Back to Top