1.2 Milyon Sayfa İngilizce 800 Bin Sayfa Almanca 6 Milyon Sayfa Diğer Dillere Tercüme Hizmeti Biz Susalım Rakamlar Konuşşun!

tercume-hakkimizda2005 yılından bugüne sizler için en uygun ve kaliteli tercüme hizmetlerini bir araya getirmiş olan Hedef  Tercüme uzun yıllardan bu yana dürüstlük ve kaliteli çeviri anlayışı ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Çalışmakta olduğumuz tercümanlarımız üstün hizmet felsefesi ile hakim oldukları dillerin konuşulduğu ülkelerde mesleki ve teknik eğitim almış durumdadırlar.

Simultane, teknik, tıbbi tercüme olmak üzere tüm tercüme çeşitlerinde sizler için en uygun hizmetleri sunmaya devam eden Hedef tercüme Dünya’nın tüm dillerinden tercüme hizmetlerini bir araya getirmekteyiz.

Tercüme etmek istediğiniz tercümeleriniz ister 1 sayfa isterse de 10.000 sayfa olsun alanında uzman tercümanlarımız ile sizler için en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır Türkiye’de ve Dünya’da birçok firma, tüzel müşteriler ve akademik birimler için gerçekleştirmiş olduğumuz tercüme hizmetleri ile sizlere sürekli olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Hedef Tercüme Bürosu olarak müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yerine getirebilmek için sürekli olarak çalışmakta ve sizler için en uygun tercüme çözümlerini sunmaya devam ediyoruz.

Back to Top