Hatay Tercüme.

Hedef Tercüme Bürosu, ilk kurulduğu 2005 yılından bu yana elde ettiği tecrübeler ve çok geniş müşteri portföyü ile tercüme ve dil hizmetleri sektörünün aranan şirketi arasına girmeyi başardı.

Hedef Tercüme Hatayli Müşterilerini Bekliyor

Yıllardır müşterilerine en doğru ve en etkin tercüme çözümlerinin üreten ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koyan Hedef Tercüme, Hatay’da da müşterilerinin hizmetinde. Üstelik Hedef Tercüme’nin hizmet kalitesine en az Türkiye’deki diğer müşteriler kadar yakın. Gelişen internet teknolojiler ile kendisini sürekli yenileyen Hedef Tercüme, internet sitesi, telefon ve web sitesi üzerindeki form sayesinde hizmet almak isteyen tüm müşterileri için eşit mesafede.

Hedef Tercüme’ye, Reyhanlı, Samandağ, Dörtyol, Yayladağı, İskenderun, Antakya gibi ilçelerinden de ihtiyacı olan herkes, tüm Türkiye ile eşit mesafede sadece bir telefon, bir internet sitesi, bir elektronik posta kadar uzaklıkta.

Tüm Dillerde Tercüme Talebinde Bulunabilirsiniz

Dünya üzerindeki herhangi bir dilden Türkçe’ye ya da Türkçe’den diğer tüm dünya dillerine tercüme edebilecek uzman tercüman kadrosuna sahip olan Hedef Tercüme, akademik, mesleki ve teknik tercüme gibi yazılı ya da sözlü tercüme türlerinde de Hataylılara hizmet veriyor.

Öte yandan, katalog tercümesi, web sitesi tercümesi, yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme gibi önemli hizmetler de Hedef Tercüme bürosu sayesinde Hataylıların hizmetinde.

Müşteri Memnuniyeti Her Zaman Önceliğimizdir

Tercüme talebinde bulunan müşteriler ile kurulan diyalog ile ihtiyaç duyulan en etkin ve en doğru tercüme türü belirleniyor. Ardından Hedef Tercüme Bürosu’nun deneyimli tercümanları belirlenen tercüme türünde çeviriyi minimum hata ve en etkili tercüme ile müşteriye olabilecek en kısa süre içerisinde ulaştırıyor. Bunu yaparken verilen sürelere yüzde 100 riayet edilirken, müşterilerin tüm talepleri eksiksiz yerine getiriliyor. Hedef Tercüme’nin müşteri odaklı stratejisi kalitesinin en büyük tamamlayıcısıdır ve kurulduğu günden bu yana asla taviz vermeyeceği bir unsurdur.
İletişim

Hatay

Hatay

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top