Hırvatça Tercüme.

Profesyonel Hırvatça Tercüme Hizmetleri

Hırvatistan Cumhuriyet’inin kuruluşuyla Hırvatistan’ın resmi dili olarak kabul edilen Hırvatça, Avrupa Birliği’nin de resmi dillerinden biridir. Hırvatistan’ın Orta Avrupa, Akdeniz ve Balkanlarda bulunduğu konum ve Türkiye’ye yakınlığı dolayısıyla pek çok alanda Hırvatça diline ve bu dilde iletişime ihtiyaç duyulmaktadır.

İyi bir tercüme için deneyim şarttır. Hedef Tercüme Bürosu on yılı aşkın zamandır alanında yaptığı kaliteli çevirilerle en kaliteli hizmeti profesyonel kadrosuyla müşterine sunmaktadır.

Kurumsal bir tercüme bürosu olarak aksaklıklara izin vermeksizin en hızlı tercüme hizmetini profesyonel bir anlayışla müşterilerimizle buluşturuyoruz.  Hedef Tercüme deneyimli kadrosu sayesinde sizlerin takdir kazanmaya devam etmektedir. Tercüme sektöründe lider olan Hedef Tercüme Bürosu bunu işindeki titizliğine ve bu sayede edindiği güvene borçludur.

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

34 TL’den başlayan fiyatlar ile Hırvatça tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen Tercüme Teklifi İsteyin!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Hırvatça Konusundaki Uzmanlıklarımız

Türkçe & Hırvatça Tercüme 99%
Hırvatça & Türkçe Tercüme 97%
Hırvatça Sözlü Tercüme 90%
Hırvatça Yazılı Tercüme 99%
Hızlı Teknik Destek 99%
En Uygun Fiyat 100%

Hırvatistan Hakkında

Hırvatistan doğuda Sırbistan, güneydoğuda Bosna-Hersek, Kuzeybatıda Slovenya, kuzeydoğuda Macaristan ve güneyde Karadağ ve Adriyatik Denizi ile çevrilidir. Yani Orta ve Güney Avrupa’nın kesişim bölgesindedir. Konumu bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir. 2013 yılında Avrupa Birliği Devletleri arasında yer alan Hırvatistan’da Hırvatça dili kullanılmaktadır. Hayat standartları, ortalama gelir dağılımları, okur-yazarlık bakımından oldukça ilerlemiştir. Ayrıca Birleşmiş Milletler, NATO, Avrupa Konseyi, Dünya Ticaret Örgütü ve Akdeniz Birliğinin kurucu üyelerinden olması önemini arttırmaktadır. Türkiye’yle de siyaset olarak yakın ilişkiler içerisindedir. Ayrıca turizm açısından da oldukça tercih edilen ülkeler arasında yer almaktadır. Dünya’nın en çok tercih edilen turistik ülkeleri arasında 18. sıradadır. Gelirinin çoğunluğunu turizmde elde etmektedir. Bu durum Hırvatça’yı daha önemli hale getirmektedir.

Hırvatça Tercümede Lider

Ülkemizle olan ilişkileri sebebiyle Hırvatça çevirisi önem kazanmıştır. Gerek turistik gerekse şirketler için yapılan yatırımlar nedeniyle tercüme bürolarına başvurular yapılmaktadır. Hedef tercüme aranan kaliteli çevirileri en uygun fiyatlarla sizin için sağlamaktadır. Böylece süresinde biter mi endişesi taşımadan huzur içinde bekleyebilir ve en iyi sonucu alabilirsiniz. Kurumsal tercüme bürosu profesyonel kadrosu sayesinde kalitesinden ödün vermeden en iyiyi vermeye odaklanmıştır. İşinizde en iyi sonucu almak için güvenle hedef tercüme bürosu ile çalışabilirsiniz. Yılların deneyimi ve işini severek yapmanın sonucu olarak ortaya en doğru sonuçlar çıkmaktadır. Hırvatça tercüme konusunda da benzersiz çeviri yetenekleriyle Hedef Tercüme sizleri de beklemektedir. Bu kaliteyi sizde deneyebilir ve diğerlerinden farkını sizde görebilirsiniz.

Back to Top