Hisse Devir Sözleşmeleri.

Bilindiği üzere Limited şirketler, ortaklık paylarda noter huzurunda ortakların alacakları karar ile yapılır ve sonrasında Hisse-Devir Sözleşmeleri düzenlemeleriyle işlemler tamamlanır. Bu işlemin arından ise yeni ortaklar tarafından farklı sözleşmeler yapılarak tescillenir ve gazeteye ilan verilir.

Bu tür işlemler için elbette bir tercüme bürosuna ihtiyacınız olacaktır ve Hedef Tercüme olarak bu konuda sizlere en uygun fiyatlarla tercüme hizmetini almanızı tavsiye ederiz. Çünkü firmamızda tüm resmi belge işlemleri hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Bu sözleşmelerin noter onayında ya da yurt dışı sözleşmeleri için çevirisinde en kaliteli hizmeti almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Hızlı çeviri teslimi hizmetinin yanı sıra 65 ülke ile işbirliği içinde olan firmamız, tüm resmi belge işlemlerinizi güvenlik ve gizlilik garantisi altında sunmaktadır. Bunun yanı sıra en son teknolojik imkânlardan da yararlanmanızı sağlıyor ve tüm dünya dillerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Dilerseniz çeviri konusunda dakikalar içerisinde fiyatlandırma bilgileri almak için de bizleri arayabilirsiniz.

Hedef Tercüme Bürosu, uzman ekibiyle birlikte uzun yıllardan beri tüm resmi evrakların hazırlanmasında ve tercümesinde öncü rol oynamıştır. Uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini garantisinin yanı sıra üstün bir tercüme kalitesiyle sektörde öncü rol oynamaya devam etmektedir. Ayrıca tarafımızdan alacağınız hizmetlerin tamamında ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinde kaliteli bir hizmet sunan ve tercüme konusunda kendini ispatlamış olan firmamızı arayarak, mail atarak ve whatsapp’tan bilgi alabilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hisse Devir Sözleşmesi

Hisse Devir Sözleşmesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top