Aslında Formul Çok Basit! Yazılı Tercüme Sözlü Tercüme -Teknik Tercüme -Hukuki Tercüme -Tıbbi Tercüme -Ticari Tercüme -Noter Tastikli Tercüme -Yeminli Tercüme -Simultane Tercüme -Ardıl Tercüme -Refakat Hizmetleri Bizler Tercüme Sektörünün Tüm Kollarının Farklı Birer Uzmanlık Alanı Olduğuna İnandık... Bu Noktada; Departman Sistemini Devreye Sokarak Birçok Koldan Üstün Hizmetleri Bir Araya Getirdik.
Hedef Tercüme’nin Türkiye’de İlk Kez Tüm Tercüme Türlerine Farklı Uzmanlık Alanı İle Yaklaşan Departman Sistemini Devreye Soktuğunu Biliyormuydunuz?x

Alanında uzman tercümanlarımız ile tüm tercüme çeşitlerinde uygun, kaliteli ve hızlı tercüme hizmetlerini bir araya getirmeye devam ediyoruz. Akademik çevirilerden, simultane tercüme’ye kadar almak istediğiniz tüm tercüme hizmetleri için bizlere ulaşın.

Hizmet Sunmakta Olduğumuz Başlıca Tercüme Türleri

Tercüme hizmeti sunmakta olduğumuz diller hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıdan alabilirsiniz!

sozlu-tercume

Oldukça fazla deneyim ve bilgi gerektiren sözlü tercüme alanında sunmakta olduğumuz çözümler ile hizmetinizdeyiz. Alanında uzman doktor, mühendis gibi teknik konulara tamamı ile hakim tercüman kadromuz ile en uygun sözlü tercüme çözümlerinizi sizlerle buluşturuyoruz. Sözlü tercüme alanında sunmakta olduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak sözlü tercüme sayfasına bakabilirsiniz. tıklayın.

simultane tercüme

Simultane tercüme konusunda yıllardır biriktirmiş olduğumuz deneyim ile sizlere en sorunsuz hizmetleri sunmaktayız. Konfans, etkinlik, seminer gibi birçok organizasyonda sizlerin yanında olan Hedef tercümanları ve ekibimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen simultane tercüme adresine bakabilirsiniz.

ardil

Ardıl tercüme ve refakat hizmeti konusunda tam deneyimli uzman tercüman kadromuz ile sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz. Ardıl tercüme konusunda sunmakta olduğumuz çözümler ile Türkiye’nin önde gelen firmaları Hedef Tercüme Bürosunu seçmektedir. 

yazili-tercume

En büyük uzmanlık alanlarımızdan birisi olan yazılı tercüme alanında sunmakta olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümlerimiz ile tanışmak için acele edin. Tüm tercüme dillerinde alanında uzman tercümanlarımız ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Dünya’nın tüm dillerinden diğer dillere en özel  çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye yazılı tercüme bağlantısından ulaşabilirsiniz.

teknik-tercume

Bilgi, beceri ve deneyim gerektiren teknik tercüme alanında Hedef kalitesine güvenin. Alanında uzman mühendis, tekniker gibi birçok alanda üstün çeviriler ortaya koymuş olan teknik tercümanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Sunmakta olduğumuz teknik tercüme çözümlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için hemen teknik tercüme. sayfasını ziyaret edin. 

web-sitesi-tercumesi

Şirketinizin Dünya’ya açılan en önemli kağılarından birisi hepinizin bildiği gibi web siteleri. Bu noktada birçok dilde sunmakta olduğumuz web sitesi tercüme hizmetlerimiz ile firmanızın Dünya’ya seslenmesine aracılık ediyoruz. Web sitesi tercüme. bağlantısından detaylı bilgi alabilirsiniz.

hukuki-tercume

Hukuki alanda deneyimli terücman kadromuz günün her saatinde sizlere sorunsuz tercüme hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmaya devam etmektedir. Şirketler ve bireysel müşterilerimiz için sunmakta olduğuımuz optimum hukuki tercüme çözümleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için hemen hukuki tercüme adresine bakınız.

tibbi-tercume

Tıbbi tercüme konusunda sağlamakta olduğumuz uzman tercüman kadrosu ile profesyonel hizmetler sunmaktayız. İnsan sağlığı ile birebir olarak ilgili bir tercüme türü olan tıbbi çeviri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve bizlere hemen ulaşmak için tıbbi tercüme sayfasına tıklayın.

noter yeminli tercüme

Noter yeminli tercüme hizmeti konusunda hızlı kargolama hizmetinin yanı sıra alanında uzman noter yeminli tercümanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Noter tasdikli tercüme hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve sunduğumuz çözümler hakkında fikir sahibi olmak için noter yeminli tercüme sayfasına bakınız.

 

Faaliyet Göstermekte olduğumuz Başlıca Tercüme Dilleri

Dünya’nın tüm dillerinden diğer dillere profesyonel ve en uygun fiyatlı terücme hizmetlerini bir araya getiren firmamız bu noktada sizlere sunmakta olduğu profesyonel tercüme çözümleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

ingilizceİngilizce tercüme konusunda en uygun fiyatlı ve kaliteli çözümleri sizlere sunan firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlere hemen ulaşın! En uygun fiyatlı çözüm garantisi ve en kaliteli hizmet felsefesi ile günün her saati Türkçe – İngilizce / İngilizce – Türkçe tercüme hizmeti sunan firmamız alanında uzman kuruluş olarak hizmetlerine devam etmektedir. Sunmakta olduğumuz İngilizce çeviri hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan butonu kullanabilirsiniz.
İngilizce Tercüme ile ilgili bilgi almak istiyorum!
almancaAlmanca tercüme konusunda uzun yıllardan bugüne kadar en uygun fiyatlı çeviri çözümlerini sizlerle buluşturan firmmız bu noktada geliştirmiş olduğu en özel çözümler ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Şirket ya da bireysel müşterimiz olarak Almanca çeviri hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve en kaliteli Almanca çeviri hizmetini en uygun fiyatlar ile almak bu noktada en uygun çözümlere ulaşmak için tıklayın!
Almanca Tercüme ile ilgili bilgi almak istiyorum!
arapcaArapça tercüme konusunda tam zamanlı tercümanlarımız ile günün her saatinde sizlere hızlı çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Şirketler ve bireysel müşterilerimiz için geliştirmiş olduğumuz özel çözümler ile en kaliteli tercüme çözümlerini sizler için bir araya getiren firmamız bu noktada sizler için en uygun hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Arapça çeviri konusunda sunmakta olduğumuz profesyonel çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere hemen ulaşın.
Arapça Tercüme ile ilgili bilgi almak istiyorum!
fransizca

Fransızca tercüme konusunda hızlı, güvenilir ve kaliteli tercüme hizmetlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Fransa ile sürekli olarak gerek ticari gerekse de turistik olarak etkileşim halinde olan ülkemizdeki Fransızca tercüme ihtiyacı Hedef tercüme bürosu tarafından sorunsuzca karşılanmaktadır. Talep ettiğiniz tercüme türü her ne olursa olsun günün her saatinde güvenilir hizmet alabilecek olduğunuz firmamıza ulaşmak için acele edin.
Fransızca Tercüme ile ilgili bilgi almak istiyorum!

rusca

Rusya ile aranızdaki bağları Hedef Tercüme sağlıyor. Bu noktada sunmakta olduğumuz ekonomik çözümler ve kaliteli tercüme anlayışı ile sizlere güvenilir hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.Rusça tercüme fiyatları olarak da piyasada alabilecek olduğunuz en uygun ücretleri sizlere sunma garantisi ile çalışan firmamız bu noktada en kaliteli tercüme sistemini sizlerle buluşturmaktadır. Rusça çeviri konusunda daha fazla bilgi almak ve bizlere hemen ulaşmak için tıklayınız.
Rusça Tercüme ile ilgili bilgi almak istiyorum!

Back to Top