Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Kısa Süreli Kampanya Hukuki Çeviri Sadece 9 TL Hukuki Tercüme Hizmetlerinde Kısa Süreli Kampanya Hukuki Çeviri Sadece 9 TL

Bu Fiyat, Hız Ve Kaliteyi Başka Hiçbir Yerde Bulamayacaksınız!

İngilizce 9 TL – Almanca 11 TL – Rusça 17 TL – Arapça 17 TL – İtalyanca 15 TL

Hukuki Tercüme Hizmetleri Konusunda Profesyonellere Güvenin!

hukuki tercüme

Hukuki tercüme özellikle büyük bir özen ve güven gerektiren tercümelerdir. Tercümanın hukuk konusuna hakim ve malik olması gerekmektedir. Uluslar arası ve Türk hukuk mevzuat ve kurallarını çok iyi bilen bu konuda uzmanlaşan kişilerce tercüme hizmeti verilmesi en doğru ve sağlıklı olanıdır. Hedef Tercüme Bürosu işte bu konusunda uzman kişilerden oluşturduğu çalışan kadrosuyla sizlere en doğru ve güvenilir hukuk tercüme ve diğer tercüme hizmetlerini sunmaktadır.

Hukuki yazışmalar, hukuksal kanunlar ve yönetmelikler, beyannameler, sözleşmeler ve daha birçok hukukla alakalı belge ve diğer her türlü kanuni belgenin Türkçe’ye ve İngilizce başta olmak üzere diğer yabancı dillere çeviri hizmeti kusursuzca, yanlışsız ve tam zamanında yapılmaktadır. Hizmet aşkıyla görevlerinin başında olan uzman kadromuz sizlere yardımcı olabilmek için hazır olarak beklemektedir. Zamanınızı ve paranızı boşuna harcamayın en iyi ve kaliteli tercüme hizmeti Hedef Tercüme Bürosu ile sizlerle buluşuyor.

Hedef Çeviri Bürosu Hukuki Çevirileriniz İçin En İyi Seçimdir!

yazılı çeviri bürosuHukuki çeviri ve diğer çeviri hizmetleri ile Hedef Çeviri Bürosu kaliteli ve takım ruhuyla çalışan çalışanlarıyla çevirilerinizi en iyi şekilde ve kusursuzca yapacaktır. Hepsi kendi alanında uzman çevirmen kadrosuyla hizmet veren büromuzda hukuki çeviriler ve alt kategorileri sizler için itina ile çevrilmektedir. Tanık ifadesi, uzman rapor, dava, kayıt belgesi, hakem çözümü, mahkeme kararları, yıllık rapor, sözleşme çevirileri ve çok daha fazlası sizlerin hizmetindedir. Hukuki çeviri alanında ki uzmanlıklarımız ise; anayasa hukuku, mülk hukuku, kamu hukuku, şirket hukuku, idare hukuku, kıymetli evrak hukuku, özel hukuk, deniz hukuku, şirket hukuku ve çok daha fazlasıdır. En detaylı bilgi ve fiyatlarımız hakkında detaylar için bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Hukuki Tercüme Fiyatları

Türkçe – İngilizce Hukuki Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

İngilizce – Türkçe Hukuki Tercüme

9 TL 1000 Karakter
  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

sozlu-tercume
Yazılı tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz özel çözümler ile aradığınız kaliteli, hesaplı ve uzman tercüme çözümlerini sizler için bir araya getirmeye devam ediyoruz. Sizleri anlayan ve isteklerinize anlık çözümler üreten ekibimiz ile tüm organizasyonlarınız için optimum simultane, ardıl ve refakat çevirisi hizmeti sunan firmamız bu noktada aradığınız güvenin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Uygun fiyatlı ve profesyonel sözlü çeviri hizmeti almak için bizlere hemen ulaşın!

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Sözlü tercüme ve tüm alt alanlarında en uygun fiyat garantisini sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Alanında uzman, bugüne kadar birçok uluslararası konferans ve etkinlikte başarıı ile görev almış sözlü terücmanlarımız ile uygun çözümleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Sizleri anlayan ve isteklerinize anlık olarak cevap verebilen koordinatörlerimiz, organizasyonlarınızda en uygun fiyat ile en kaliteli tercüme çözümlerini sunabilmek için sürekli olarak çalışmaya devam etmekteler.

teknik-destek

Günün her saatinde sözlü tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil sözlü tercümeleriniz için fiyat farklı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7 / 24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan sözlü tercüme hizmeti almayın!

simultane tercüme

Simultane tercüme konusunda aradığınız güven ve en uygun hesaplı çözümleri bir araya getirmeye devam etmekteyiz. Aradığınız kalite ve özveriyi en uygun şartlar altında sizlerle buluşturan Hedef tercüme, simultane çeviri konusunda en özel çözümleri sizlere sunmaya devam ediyor.

Simultane Tercüme

ardil-tercume

Ardıl tercüme konusuda profesyonellere emanet olun!

Sunmakta olduğumuz hesaplı ve kaliteli ardıl tercüme çözümleri ile bu alanda aradığınız tercüme kalitesini en uygun maliteylerle sunmakta olan firmamız bu alanda geliştirmekte olduğu en özel çözümler ile sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Tercüme Dosyanızı Bize Ulaştırın!

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  İrtibat Telefonu

  Çeviri Dosyanız

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  Firma bünyesinde tam zamanlı olarak faaliyet gösteren tercümanlarımız ile günün hangi saati olursa olsun en uygun fiyatlı tercümeleri sizlerle buluşturuyoruz.
  Uygun fiyatlı tercüme ortaya koymanın yanı sıra, tercüme alanında kaliteden ödün vermeyen anlayışımızda sektörün lideri olarak yolumuza devam ediyoruz.
  7 / 24 açık olan olan ofisimizde vardiya sistemi ile tam zamanlı olarak çalışan tercüman ve teknik ekibimiz ile en hızlı terme hizmetini ortaya koyuyoruz.

  Hukuki tercüme hizmetleri konusunda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde ki kurumsal ve bireysel müşterilerimize profesyonel bazda hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

  Back to Top