fbpx

İhale Şartnamesi Tercümesi.

İhale şartnamesi, iki tarafın karşılıklı olarak satın alma, satma, kiralama ve bir işi yaptırma gibi konularda uyma zorunluluğu olan şartların belirtildiği bir dokümandır. İhale şartnamelerinde, şartnameye konu olan iş ile ilgili teknik detayların yanı sıra idari şartlar da yer almaktadır. Çok uluslu projelerde ya da yurt dışında yapılacak işlerde ihale şartnamesi çevirisi ihtiyaç haline gelmektedir. İhale şartnamesinde yer alan bilgiler taraflar açısından bağlayıcılık içerdiğinden tercüme kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Şartnameye konu olan işin kapsamına göre uzmanlık gerektiren tercüme işinde çalışılacak tercüme bürosunun uzmanlık ve hizmet kalitesi değerlendirilmesi gereken unsurlar arasındadır. Hedef Tercüme Bürosu olarak 65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı avantajlar ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip uzman tercümanlarımızla teknik ve idari ihale şartnamelerinin tercümesinde müşterilerimize üstün tercüme kalitesi ile hizmet sunmaktayız.

İhale şartnamesi tercümesi, ihaleye girecek firmanın koşulları ve beklentileri tam anlayabilmesi ve şartnamede belirtilen şartları eksiksiz olarak karşılayabilmesi açısından da önemlidir. İhalelere katılan firmaların değerlendirilmesinde, belge eksiği ya da belirtilen şartları tam karşılamayan ifadeler, ihaleden elenmeye neden olduğundan, tercüme sırasında çok dikkatli olunması ve anlam karmaşasına neden olacak ifadelerden kaçınılması gerekmektedir. Hedef Tercüme, acil tercüme ihtiyaçlarının da ortaya çıkabildiği ihale şartnamesi tercümesinde çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek firmaların rakipleri arasında öne çıkmalarına yardımcı olmaktadır. Hızlı çeviri teslimi ve ücretsiz kargo ile gönderim imkânına da sahip olan büromuza haftanın her günü 24 saat web sitemizde bulunan çevrimiçi müşteri temsilcimiz ya da e-posta adresimizden ulaşabilir, talebinizin dakikalar içerisinde fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim

İhale Şartnamesi Tercümesi

İhale Şartnamesi Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top