İhale Şartnamesi Tercümesi

İhale şartnamesi, iki tarafın karşılıklı olarak satın alma, satma, kiralama ve bir işi yaptırma gibi konularda uyma zorunluluğu olan şartların belirtildiği bir dokümandır. İhale şartnamelerinde, şartnameye konu olan iş ile ilgili teknik detayların yanı sıra idari şartlar da yer almaktadır. Çok uluslu projelerde ya da yurt dışında yapılacak işlerde ihale şartnamesi çevirisi ihtiyaç haline gelmektedir. İhale şartnamesinde yer alan bilgiler taraflar açısından bağlayıcılık içerdiğinden tercüme kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Şartnameye konu olan işin kapsamına göre uzmanlık gerektiren tercüme işinde çalışılacak tercüme bürosunun uzmanlık ve hizmet kalitesi değerlendirilmesi gereken unsurlar arasındadır. Hedef Tercüme Bürosu olarak 65 ülke ile olan işbirliğimizin sağladığı avantajlar ve bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip uzman tercümanlarımızla teknik ve idari ihale şartnamelerinin tercümesinde müşterilerimize üstün tercüme kalitesi ile hizmet sunmaktayız.

İhale şartnamesi tercümesi, ihaleye girecek firmanın koşulları ve beklentileri tam anlayabilmesi ve şartnamede belirtilen şartları eksiksiz olarak karşılayabilmesi açısından da önemlidir. İhalelere katılan firmaların değerlendirilmesinde, belge eksiği ya da belirtilen şartları tam karşılamayan ifadeler, ihaleden elenmeye neden olduğundan, tercüme sırasında çok dikkatli olunması ve anlam karmaşasına neden olacak ifadelerden kaçınılması gerekmektedir. Hedef Tercüme, acil tercüme ihtiyaçlarının da ortaya çıkabildiği ihale şartnamesi tercümesinde çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek firmaların rakipleri arasında öne çıkmalarına yardımcı olmaktadır. Hızlı çeviri teslimi ve ücretsiz kargo ile gönderim imkânına da sahip olan büromuza haftanın her günü 24 saat web sitemizde bulunan çevrimiçi müşteri temsilcimiz ya da e-posta adresimizden ulaşabilir, talebinizin dakikalar içerisinde fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim

İhale Şartnamesi Tercümesi

İhale Şartnamesi Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top