İhtarname Tercümesi

Kanun, sözleşme ya da örf ve adetten doğan hak ve isteklerin muhatap tarafından yerine getirilmemesi halinde bu durumun karşı tarafa yazılı olarak bildirilmesi ya da haber verilmesi amacıyla gönderilen belgelere ihtarname adı verilmektedir. İhtarnameye konu olan talep bir ticari faaliyet sonucu oluşmuş ise muhatabın edimini yerine getirmediğine dair bilgi ve şartları içeren mektup noter aracılığıyla gönderilmektedir. Muhatabın yabancı uyruklu olması, bir başka ülkede ikamet etmesi, ya da yurt dışında yerleşik bir şirket olması halinde ihtarname tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. İhtarname tercümesi, uzmanlık gerektiren bir konu olduğundan, tercüme kalitesi önem kazanmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu, 65 ülke ile olan işbirliği ve bütün dünya dillerinde tercüme deneyimi ile ihtarname tercümesi konusunda da müşterilerinin beklentilerine üstün tercüme kalitesi ile yanıt vermektedir.

Hedef Tercüme bünyesinde görev alan full time çalışan tercümanlar, her konuda olduğu gibi ihtarname tercümesi konusunda da müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliği garantisiyle çalışmaktadırlar. Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak mesafeleri ortadan kaldıran Hedef Tercüme, web sitesinde bulunan canlı destek sistemi, e-posta adresi ya da Whatsapp yoluyla gönderilen çeviri taleplerini dakikalar içerisinde fiyatlandırmakta ve müşterilerinin acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek mümkün olan her türlü desteği sağlamaktadır. Haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşabileceğiniz firmamız, dünyanın her yerine internet hızıyla çeviri hizmeti sunmaktadır.

İletişim

İhtarname Tercümesi

İhtarname Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top