fbpx

İhtarname Tercümesi.

Kanun, sözleşme ya da örf ve adetten doğan hak ve isteklerin muhatap tarafından yerine getirilmemesi halinde bu durumun karşı tarafa yazılı olarak bildirilmesi ya da haber verilmesi amacıyla gönderilen belgelere ihtarname adı verilmektedir. İhtarnameye konu olan talep bir ticari faaliyet sonucu oluşmuş ise muhatabın edimini yerine getirmediğine dair bilgi ve şartları içeren mektup noter aracılığıyla gönderilmektedir.

Muhatabın yabancı uyruklu olması, bir başka ülkede ikamet etmesi, ya da yurt dışında yerleşik bir şirket olması halinde ihtarname tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. İhtarname tercümesi, uzmanlık gerektiren bir konu olduğundan, tercüme kalitesi önem kazanmaktadır. Hedef Tercüme Bürosu, 65 ülke ile olan işbirliği ve bütün dünya dillerinde tercüme deneyimi ile ihtarname tercümesi konusunda da müşterilerinin beklentilerine üstün tercüme kalitesi ile yanıt vermektedir.

Hedef Tercüme bünyesinde görev alan full time çalışan tercümanlar, her konuda olduğu gibi ihtarname tercümesi konusunda da müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliği garantisiyle çalışmaktadırlar.

Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak mesafeleri ortadan kaldıran Hedef Tercüme, web sitesinde bulunan canlı destek sistemi, e-posta adresi ya da Whatsapp yoluyla gönderilen çeviri taleplerini dakikalar içerisinde fiyatlandırmakta ve müşterilerinin acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üreterek mümkün olan her türlü desteği sağlamaktadır. Haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşabileceğiniz firmamız, dünyanın her yerine internet hızıyla çeviri hizmeti sunmaktadır.

İletişim

İhtarname Tercümesi

İhtarname Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top