İkametgâh – Oturma Belgesi Tercümesi

İkametgâh belgesi, yaşanan yerin adres bilgilerini içeren ve muhtarlıklar tarafından hazırlanarak onaylanan bir belge türüdür. Yurt dışına çıkışlarda istenen belgelerden biri olan ikametgâh belgesinin tercümesinin de belgeler arasında bulunması gerekmektedir. Vize işlemleri için gerekli olan ikametgâh (oturma belgesi) tercümesi, Hedef Tercüme Bürosu tarafından üstün tercüme kalitesi ile yapılmakta ve vize işlemlerinin kolaylaşması sağlanmaktadır. Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimiz ve 65 ülke ile olan işbirliğimiz sayesinde ikametgâh (oturma belgesi) tercümesi konusunda da müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktayız.

Türk vatandaşlarının oturdukları adresin belirlenmesi amacıyla düzenlenen ikametgâh belgeleri dışında; değişik nedenlerle ülkemizde bulunan yabancılar da bir ay içerisinde oturum izni ya da ikamet tezkeresi olarak bilinen belgeleri almak durumundadırlar. İkametgâh (oturma belgesi) tercümesinin apostil onaylı olması gereken durumlarda yeminli tercüme ihtiyacı da ortaya çıkabilmektedir. Hedef Tercüme olarak tam zamanlı çalışan yeminli tercümanlarımız ile bu tür ihtiyaçların da karşılanmasında hizmet vermekte ve gerektiğinde hızlı çeviri teslimi yapmaktayız. Firmamıza web sitemizde bulunan online müşteri temsilcisi ya da e-posta yolu ile ulaşabilir, Whatsapp uygulamasından tercüme edilmesini istediğiniz ikametgâh belgesini gönderebilir ve dakikalar içerisinde fiyatlandırma yapılmasını sağlayabilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin yedi gün ve 24 saat hizmet veren büromuz, gerektiğinde tercümelerin ücretsiz kargo ile gönderimini de sağlamaktadır.

İletişim

İkametgâh (Oturma Belgesi) Tercümesi

İkametgâh (Oturma Belgesi) Tercümesi

Farklılıklarımız

Hedef Tercüme

Bütün dünya dilleri için tercüme alanında geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat ile en kaliteli çözümleri sizler için bir araya getirmiş olan Hedef Tercüme bu konuda aradığınız güven ve deneyimi sizler için bir araya getirmektedir. Şirketler ya da bireysel müşterilerimizin her dildeki metinlerini titizlikle analiz ederek en profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan ekibimiz on yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük markalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tercüme konusunda aradığınız profesyonellik ve deneyimi hemen yakalamak için bizlere 7/24 e-mail,telefon ya da online dosya yükleyebileceğiniz web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

en-uygun-fiyat

Dosyalarınızın boyutu ya da karakter sayısı ne olursa olsun bütün dillerde ve teknikte alabileceğiniz kaliteli tercüme hizmeti ile uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlerimizi sizlerle buluşturan Hedef Tercüme ücretsiz kargo hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetinin garantisini vermektedir. Dürüstlük ve güven ilkesinden taviz vermeden çalışan ekibimiz, çalışmalarının gizlilik ve güvenliğinin garantisini vermektedir.

İngilizce – Türkçe  9 TL

Türkçe – İngilizce  9 TL sabit fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

teknik-destek

Günün her saatinde tercüme konusunda sürekli olarak sizlere destek sunan teknik ekip ve tercümanlarımız ile sizlere özel çözümleri bir araya getirmeye devam ediyoruz. Özellikle acil tercümeleriniz için fiyat farkı olmaksızın geliştirmiş olduğumuz özel çözümlerimiz ile sizlere kaliteli tercüme hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz.

Tercüme hizmetinizin durumu ve işleyişi hakkında günün her saati destek alabileceğiniz teknoloji ve teknik destek ekibimiz ile tanışmadan tercüme hizmeti almayın!

 

mng-kargo

Dünya’nın neresinde olursanız olun belgeleriniz hızlı bir şekilde kargo yolu ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tercüme edilen belgelerinizin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması için koordineli olarak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile belgeleriniz mümkün olan en kısa sürede adresinize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Belgelerinizin en hızlı sürede sizlere teslim edilme garantisini sunan firmamız bu noktada sağlamış olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile aynı gün içerisinde teslimat yapabilmektedir.

gizlilik

Gizlilik ihtiva eden belgeleriniz güvencemiz altında!

İnternet sitemizde ve mail sunucularımızda kullanmakta olduğumuz 128 bit SSL sistemlerimiz ile belgelerinizi güvenle transfer edip, güvenli bir şekilde teslim almanız mümkün olmaktadır. Gizlilik ilkesi ve bilinci ile donatılmış teknik ekip ve tercümanlarımız ile bu noktada aramış olduğunuz güveni sizlerle buluşturuyoruz.

İhtiyaç halinde gizlilik sözleşmesi gibi seçenekleri de sizlerle buluşturan firmamız bu noktada kaliteli hizmetin yeni adresi olmaya devam ediyor.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

    İsim (gerekli)

    E-posta (gerekli)

    İrtibat Telefonu

    Çeviri Dosyanız

    Back to Top