fbpx

İkametgâh – Oturma Belgesi Tercümesi.

İkametgâh belgesi, yaşanan yerin adres bilgilerini içeren ve muhtarlıklar tarafından hazırlanarak onaylanan bir belge türüdür. Yurt dışına çıkışlarda istenen belgelerden biri olan ikametgâh belgesinin tercümesinin de belgeler arasında bulunması gerekmektedir. Vize işlemleri için gerekli olan ikametgâh (oturma belgesi) tercümesi, Hedef Tercüme Bürosu tarafından üstün tercüme kalitesi ile yapılmakta ve vize işlemlerinin kolaylaşması sağlanmaktadır.

Bütün dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimiz ve 65 ülke ile olan işbirliğimiz sayesinde ikametgâh (oturma belgesi) tercümesi konusunda da müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktayız.

Türk vatandaşlarının oturdukları adresin belirlenmesi amacıyla düzenlenen ikametgâh belgeleri dışında; değişik nedenlerle ülkemizde bulunan yabancılar da bir ay içerisinde oturum izni ya da ikamet tezkeresi olarak bilinen belgeleri almak durumundadırlar. İkametgâh (oturma belgesi) tercümesinin apostil onaylı olması gereken durumlarda yeminli tercüme ihtiyacı da ortaya çıkabilmektedir. Hedef Tercüme olarak tam zamanlı çalışan yeminli tercümanlarımız ile bu tür ihtiyaçların da karşılanmasında hizmet vermekte ve gerektiğinde hızlı çeviri teslimi yapmaktayız.

Firmamıza web sitemizde bulunan online müşteri temsilcisi ya da e-posta yolu ile ulaşabilir, Whatsapp uygulamasından tercüme edilmesini istediğiniz ikametgâh belgesini gönderebilir ve dakikalar içerisinde fiyatlandırma yapılmasını sağlayabilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin yedi gün ve 24 saat hizmet veren büromuz, gerektiğinde tercümelerin ücretsiz kargo ile gönderimini de sağlamaktadır.

İletişim

İkametgâh (Oturma Belgesi) Tercümesi

İkametgâh (Oturma Belgesi) Tercümesi

Yüksek Kalite

En deneyimli tercümanlar ve katı denetim aşamalarımız sayesinde en kaliteli çevirileri sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Teslimatı siz belirleyin mail, fax, kargo, acil kargo, kurye ya da elden teslim nasıl isterseniz o şekilde gönderiyoruz.

Dosya Formatları

Tüm dosya formatlarında hizmet veriyoruz. Elinizdeki ses kayıtları ya da fotoğraflar üzerinden bile çalışabiliyoruz.

Uygun Fiyatlar

9TL’den başlayan fiyatlar ile en uygun tercüme teklifleri almak için istediğiniz zaman bize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Tercüme Teklifli Al!

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

İrtibat Telefonu

Çeviri Dosyanız

Back to Top